kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. INTERNACIONALNI KICKBOXING KUP 'KUTINA 2013'
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
AGRAM
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Center Ljubljana
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Frenki Ključ
HAMMER GYM
ikken
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
Kik boks klub "KULE" Trnovo
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
MAČE
MANGETSU
MASARU TEAM BULGARIA
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SAMURAI
SONKAL MENGEŠ
SPORT LIFE
SUŠAK
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD GALAJA
Ultimate Fight X
VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Mlađi kadeti +47
319
7
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
438
1
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
276
DAMIR HUSIĆ (PDKZ)
524
IVELIN NESTOROV (RADULOV)
487
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
344
13
STJEPAN JUKIĆ (KBK)
267
6
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
428
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
376
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
436
NIKOLETO GRDOVIĆ (PRETORI)
338
3
LUKA PINTAR (KBK)
412
9
DOMEN JERMAN (PDKZ)
483
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
410
TIMI JAKAC - BARUCA (KOPER)
289
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
523
6
EMIL KROSNOV (RADULOV)
469
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
11
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
372
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
435
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
319
6
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
276
0
DAMIR HUSIĆ (PDKZ)
524
6
IVELIN NESTOROV (RADULOV)
487
0
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
344
9
STJEPAN JUKIĆ (KBK)
428
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
376
6
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
436
0
NIKOLETO GRDOVIĆ (PRETORI)
412
1
DOMEN JERMAN (PDKZ)
483
7
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
410
7
TIMI JAKAC - BARUCA (KOPER)
289
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
523
6
EMIL KROSNOV (RADULOV)
11
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
372
6
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
435
0
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
319
7
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
524
1
IVELIN NESTOROV (RADULOV)
344
0
STJEPAN JUKIĆ (KBK)
376
7
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
483
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
410
4
TIMI JAKAC - BARUCA (KOPER)
523
8
EMIL KROSNOV (RADULOV)
372
5
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
319
6
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
376
0
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
483
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
523
5
EMIL KROSNOV (RADULOV)
319
7
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
523
1
EMIL KROSNOV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
2. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
3. PATRIK ŠULEK, PTUJ
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac