kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. INTERNACIONALNI KICKBOXING KUP 'KUTINA 2013'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
AGRAM
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Center Ljubljana
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Frenki Ključ
HAMMER GYM
ikken
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
Kik boks klub "KULE" Trnovo
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
MAČE
MANGETSU
MASARU TEAM BULGARIA
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SAMURAI
SONKAL MENGEŠ
SPORT LIFE
SUŠAK
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD GALAJA
Ultimate Fight X
VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Mlađi kadeti +47
319
7
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
438
1
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
276
DAMIR HUSIĆ (PDKZ)
524
IVELIN NESTOROV (RADULOV)
487
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
344
13
STJEPAN JUKIĆ (KBK)
267
6
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
428
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
376
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
436
NIKOLETO GRDOVIĆ (PRETORI)
338
3
LUKA PINTAR (KBK)
412
9
DOMEN JERMAN (PDKZ)
483
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
410
TIMI JAKAC - BARUCA (KOPER)
289
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
523
6
EMIL KROSNOV (RADULOV)
469
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
11
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
372
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
435
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
319
6
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
276
0
DAMIR HUSIĆ (PDKZ)
524
6
IVELIN NESTOROV (RADULOV)
487
0
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
344
9
STJEPAN JUKIĆ (KBK)
428
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
376
6
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
436
0
NIKOLETO GRDOVIĆ (PRETORI)
412
1
DOMEN JERMAN (PDKZ)
483
7
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
410
7
TIMI JAKAC - BARUCA (KOPER)
289
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
523
6
EMIL KROSNOV (RADULOV)
11
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
372
6
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
435
0
JOSIP ORLOVIĆ (PRETORI)
319
7
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
524
1
IVELIN NESTOROV (RADULOV)
344
0
STJEPAN JUKIĆ (KBK)
376
7
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
483
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
410
4
TIMI JAKAC - BARUCA (KOPER)
523
8
EMIL KROSNOV (RADULOV)
372
5
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
319
6
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
376
0
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
483
4
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
523
5
EMIL KROSNOV (RADULOV)
319
7
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
523
1
EMIL KROSNOV (RADULOV)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
2. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
3. PATRIK ŠULEK, PTUJ
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje -37
100
2
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
379
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
117
4
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
328
10
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
295
1
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
131
0
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
30
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
99
0
IVA DOIKINA (MASARU)
417
0
MAJA JERMAN (KOPER)
392
2
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
155
3
ZALA ROZINA (PDKZ)
327
11
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
541
12
TENA BAUER (TIGAR)
275
SARA PEŠUT (SUŠAK)
379
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
328
4
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
295
4
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
30
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
99
5
IVA DOIKINA (MASARU)
155
8
ZALA ROZINA (PDKZ)
541
0
TENA BAUER (TIGAR)
275
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
379
7
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
295
2
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
155
0
ZALA ROZINA (PDKZ)
275
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
379
7
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
275
5
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađe kadetkinje -42
281
17
BRIGITA BEDI (DRAGA)
380
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
104
IVA DOIKINA (MASARU)
329
6
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
363
10
SARA PEŠUT (SUŠAK)
105
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
281
7
BRIGITA BEDI (DRAGA)
104
0
IVA DOIKINA (MASARU)
363
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
105
0
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
281
5
BRIGITA BEDI (DRAGA)
363
8
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. BRIGITA BEDI, DRAGA
3. KALINA SOFRONIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. IVA DOIKINA, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Stariji kadeti -63
124
1
HRISTO PAVLOV (MASARU)
374
4
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
22
5
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
265
8
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
374
8
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
265
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. HRISTO PAVLOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
PF - Stariji kadeti -69
375
6
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
439
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
139
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
161
9
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
45
3
ZSOLT CSŐSZI (BER.)
491
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
375
6
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
139
5
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
161
7
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
491
9
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
375
1
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
491
7
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
3. MATIC ŠPAJZER, PON DO KWAN ZAGORJE
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
PF - Starije kadetkinje -50
377
1
NINA DUH (PTUJ)
517
3
ANNA CHAKAROVA (RADULOV)
140
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
135
LORENA POŽEGA (TGRSL)
534
MARIJA GALIĆ (FIGHTER)
517
0
ANNA CHAKAROVA (RADULOV)
140
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
135
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
534
0
MARIJA GALIĆ (FIGHTER)
517
3
ANNA CHAKAROVA (RADULOV)
135
4
LORENA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. ANNA CHAKAROVA, teamRADULOV
3. MARIJA GALIĆ, IMOTSKI
3. GRACIA MARIĆ, KUTINA
PF - Starije kadetkinje -55
533
1
KARLA SKENDER (FIGHTER)
153
6
TINA BALOH (PDKZ)
137
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
470
4
LARA DESPOT (TIGAR)
518
1
ANNA CHAKAROVA (RADULOV)
501
4
LEJLA AVDIC (FRENKI)
378
NINA DUH (PTUJ)
153
1
TINA BALOH (PDKZ)
137
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
501
5
LEJLA AVDIC (FRENKI)
378
3
NINA DUH (PTUJ)
137
7
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
501
3
LEJLA AVDIC (FRENKI)
Medalists
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. LEJLA AVDIC, Frenki Ključ
3. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
3. NINA DUH, PTUJ
PF - Juniori -74
150
4
LEON HVALA (PDKZ)
504
10
BASARA ROBERT (TIGAR)
381
0
VITO ČURIN (PTUJ)
446
0
IVAN LONČAREVIĆ (OSIJEK)
504
8
BASARA ROBERT (TIGAR)
381
3
VITO ČURIN (PTUJ)
Medalists
1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. VITO ČURIN, PTUJ
3. LEON HVALA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. IVAN LONČAREVIĆ, VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
PF - Juniori -79
382
5
VITO ČURIN (PTUJ)
515
4
BASARA ROBERT (TIGAR)
Medalists
1. VITO ČURIN, PTUJ
2. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----