kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. INTERNACIONALNI KICKBOXING KUP 'KUTINA 2013'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
AGRAM
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Center Ljubljana
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Frenki Ključ
HAMMER GYM
ikken
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
Kik boks klub "KULE" Trnovo
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
MAČE
MANGETSU
MASARU TEAM BULGARIA
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SAMURAI
SONKAL MENGEŠ
SPORT LIFE
SUŠAK
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD GALAJA
Ultimate Fight X
VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -63
PF - Juniori -63
PF - Seniori -74
PF - Open (M)
LC - Juniori +89
FC - Juniori -81
PF - Dječaci +32
207
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
237
6
MATIJA KUKIĆ (PITBZG)
82
LOVRO FRANJIĆ (KUTINA)
74
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
481
LUKA REPULEC (TIGAR)
270
11
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
34
6
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
488
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
326
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
128
NIKOLA ŠVALJUG (IVNCG)
527
4
KIRIL CHAKAROV (RADULOV)
238
2
TOMA BARIŠIĆ (PITBZG)
7
JAN PROHASKA (KUTINA)
80
FILIP ĐURĐEVIĆ (KUTINA)
58
LUKA BAREC (IVNCG)
164
6
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
35
0
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
480
LUKA PLIVELIĆ (TIGAR)
85
GABRIJEL GREDIČEK (KUTINA)
337
LUKA PINTAR (KBK)
237
6
MATIJA KUKIĆ (PITBZG)
82
0
LOVRO FRANJIĆ (KUTINA)
74
6
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
481
3
LUKA REPULEC (TIGAR)
270
5
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
488
4
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
326
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
128
3
NIKOLA ŠVALJUG (IVNCG)
527
8
KIRIL CHAKAROV (RADULOV)
7
2
JAN PROHASKA (KUTINA)
80
0
FILIP ĐURĐEVIĆ (KUTINA)
58
0
LUKA BAREC (IVNCG)
164
12
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
480
5
LUKA PLIVELIĆ (TIGAR)
85
0
GABRIJEL GREDIČEK (KUTINA)
337
0
LUKA PINTAR (KBK)
237
6
MATIJA KUKIĆ (PITBZG)
74
0
MAXIMILIAN POČEKAL (KUTINA)
270
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
128
0
NIKOLA ŠVALJUG (IVNCG)
527
8
KIRIL CHAKAROV (RADULOV)
58
2
LUKA BAREC (IVNCG)
164
6
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
85
0
GABRIJEL GREDIČEK (KUTINA)
237
0
MATIJA KUKIĆ (PITBZG)
270
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
527
3
KIRIL CHAKAROV (RADULOV)
164
4
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
237
4
MATIJA KUKIĆ (PITBZG)
164
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
Medalists
1. MATIJA KUKIĆ, PIT BULL, Zagreb
2. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. KIRIL CHAKAROV, teamRADULOV