kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. INTERNACIONALNI KICKBOXING KUP 'KUTINA 2013'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
AGRAM
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Center Ljubljana
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Frenki Ključ
HAMMER GYM
ikken
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
Kik boks klub "KULE" Trnovo
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
MAČE
MANGETSU
MASARU TEAM BULGARIA
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SAMURAI
SONKAL MENGEŠ
SPORT LIFE
SUŠAK
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD GALAJA
Ultimate Fight X
VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -63
PF - Juniori -63
PF - Seniori -74
PF - Open (M)
LC - Juniori +89
FC - Juniori -81
PF - Dječaci -32
96
6
DENIS PETROV (MASARU)
255
0
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
397
1
TONI HRELJA (BUDOL)
54
8
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
252
6
NEJC KOZOLE (PDKZ)
83
0
ERIK OBRAD (KUTINA)
133
0
JAKOV CINDRIĆ (TGRSL)
52
6
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
526
7
KIRIL CHAKAROV (RADULOV)
262
0
LUKAS NOHA (KBK MOS)
395
6
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
245
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
341
6
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
1
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
257
9
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
33
6
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
96
13
DENIS PETROV (MASARU)
54
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
252
10
NEJC KOZOLE (PDKZ)
52
8
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
526
0
KIRIL CHAKAROV (RADULOV)
395
1
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
341
6
BORNA KRIZMANIĆ (KRAPINA)
257
12
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
96
6
DENIS PETROV (MASARU)
252
0
NEJC KOZOLE (PDKZ)
395
7
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
257
2
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
96
6
DENIS PETROV (MASARU)
395
5
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
Medalists
1. DENIS PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
2. ERIK BERTOŠA, BUDOKAI LABIN
3. NEJC KOZOLE, PON DO KWAN ZAGORJE
3. DORIJAN SERTIĆ, MOSLAVAC