kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. INTERNACIONALNI KICKBOXING KUP 'KUTINA 2013'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Open (M)
PF - Open (Ž)
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniori
MF - OPEN (Ž)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
333
1
LUCIJA MRNJEC (KBK)
51
11
LEA BAREC (IVNCG)
157
11
TIJA ŠILES (PDKZ)
9
16
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
416
2
MAJA JERMAN (KOPER)
430
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
55
5
SARA RUSTJA (IVNCG)
15
15
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
51
3
LEA BAREC (IVNCG)
9
13
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
416
3
MAJA JERMAN (KOPER)
15
1
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
9
6
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
416
3
MAJA JERMAN (KOPER)
Medalists
1. KORINA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. MAJA JERMAN, KBK Koper
3. LEA BAREC, IVANIĆ GRAD
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -37
100
2
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
379
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
117
4
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
328
10
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
295
1
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
131
0
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
30
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
99
0
IVA DOIKINA (MASARU)
417
0
MAJA JERMAN (KOPER)
392
2
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
155
3
ZALA ROZINA (PDKZ)
327
11
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
541
12
TENA BAUER (TIGAR)
275
SARA PEŠUT (SUŠAK)
379
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
328
4
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
295
4
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
30
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
99
5
IVA DOIKINA (MASARU)
155
8
ZALA ROZINA (PDKZ)
541
0
TENA BAUER (TIGAR)
275
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
379
7
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
295
2
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
155
0
ZALA ROZINA (PDKZ)
275
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
379
7
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
275
5
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađe kadetkinje -42
281
17
BRIGITA BEDI (DRAGA)
380
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
104
IVA DOIKINA (MASARU)
329
6
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
363
10
SARA PEŠUT (SUŠAK)
105
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
281
7
BRIGITA BEDI (DRAGA)
104
0
IVA DOIKINA (MASARU)
363
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
105
0
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
281
5
BRIGITA BEDI (DRAGA)
363
8
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. BRIGITA BEDI, DRAGA
3. KALINA SOFRONIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. IVA DOIKINA, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Mlađe kadetkinje -47
514
10
BRIGITA BEDI (DRAGA)
298
4
MIHAELA KAŠNAR (PITBZG)
271
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
136
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
394
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
514
0
BRIGITA BEDI (DRAGA)
271
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
136
6
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
394
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
271
7
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
136
1
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. BRIGITA BEDI, DRAGA
3. CHIARA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje +47
330
7
MARTA SVJETLIČIĆ (KBK)
288
1
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
516
ANNA CHAKAROVA (RADULOV)
348
0
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
152
6
TINA BALOH (PDKZ)
287
ANA MIŠKULIN (DRAGA)
330
0
MARTA SVJETLIČIĆ (KBK)
516
6
ANNA CHAKAROVA (RADULOV)
152
6
TINA BALOH (PDKZ)
287
0
ANA MIŠKULIN (DRAGA)
516
1
ANNA CHAKAROVA (RADULOV)
152
5
TINA BALOH (PDKZ)
Medalists
1. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ANNA CHAKAROVA, teamRADULOV
3. ANA MIŠKULIN, DRAGA
3. MARTA SVJETLIČIĆ, LEGEND