kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
SC - Kids (male)
SC - Kids (female)
SC - Cadets (male)
SC - Cadets (female)
SC - Older Cadets (male)
SC - Older Cadets (female)
SC - Seniors (male)
SC - Seniors (female)
LC - Older Cadets (female)
LC - Older Cadets (male)
LC - Juniors (female)
LC - Juniors (male)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
K1 - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (male) -22
SC - Kids (male) -25
SC - Kids (male) -28
SC - Kids (male) -32
SC - Kids (male) +32
SC - Kids (male) -22
270
4
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
308
5
KARLO KATALINIĆ (ZG)
272
6
LEON KRKLEC (KRAPINA)
292
4
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
308
4
KARLO KATALINIĆ (ZG)
272
2
LEON KRKLEC (KRAPINA)
Medalists
1. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
2. LEON KRKLEC, KRAPINA
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. DARIO TOPIĆ, TOMISLAV GYM
SC - Kids (male) -25
113
4
KARLO KATALINIĆ (ZG)
221
1
TEO GRGIĆ (ODŽAK13)
215
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
220
3
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
113
0
KARLO KATALINIĆ (ZG)
220
6
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
3. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
3. TEO GRGIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
SC - Kids (male) -28
176
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
114
0
KARLO KATALINIĆ (ZG)
273
0
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
128
4
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
274
5
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
176
6
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
273
11
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
10
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
274
6
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
273
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
8
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
Medalists
1. DORIAN HUBAK, MOSLAVAC
2. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. ANTONIO PRESEČKI, KRAPINA
3. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
SC - Kids (male) -32
275
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
147
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
31
7
LOREN DOMBA (LAV)
148
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
277
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
46
11
STJEPAN SEDAK (MACE)
222
2
LUKA TOPOLOVAC (ODŽAK13)
275
2
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
31
9
LOREN DOMBA (LAV)
148
7
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
46
6
STJEPAN SEDAK (MACE)
31
7
LOREN DOMBA (LAV)
148
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. LEONARD SOPEK, KRAPINA
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
SC - Kids (male) +32
195
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
256
3
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
227
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
0
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
267
0
VITO BARTOL (NINJA)
158
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
245
0
IVAN BARAČ (HUS-OS)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
244
0
PETAR KURUC (HUS-OS)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
195
4
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
9
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
3
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
158
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
8
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
2
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
23
9
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
3
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
97
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
23
15
LUKA JELIĆ (KUTINA)
Medalists
1. LUKA JELIĆ, KUTINA
2. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ALMIN HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. VELID HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK