kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (male) -25
SC - Kids (male) -32
SC - Kids (male) +32
SC - Kids (female) -28
SC - Cadets (male) -28
SC - Cadets (male) -32
SC - Cadets (male) -42
SC - Cadets (female) -42
SC - Older Cadets (male) +69
SC - Older Cadets (female) -50
LC - Older Cadets (female) -65
LC - Juniors (male) -63
FC - Juniors (male) -71
SC - Kids (male) -25
113
4
KARLO KATALINIĆ (ZG)
221
1
TEO GRGIĆ (ODŽAK13)
215
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
220
3
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
113
0
KARLO KATALINIĆ (ZG)
220
6
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
3. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
3. TEO GRGIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
SC - Kids (male) -32
275
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
147
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
31
7
LOREN DOMBA (LAV)
148
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
277
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
46
11
STJEPAN SEDAK (MACE)
222
2
LUKA TOPOLOVAC (ODŽAK13)
275
2
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
31
9
LOREN DOMBA (LAV)
148
7
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
46
6
STJEPAN SEDAK (MACE)
31
7
LOREN DOMBA (LAV)
148
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. LEONARD SOPEK, KRAPINA
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
SC - Kids (male) +32
195
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
256
3
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
227
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
0
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
267
0
VITO BARTOL (NINJA)
158
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
245
0
IVAN BARAČ (HUS-OS)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
244
0
PETAR KURUC (HUS-OS)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
195
4
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
9
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
3
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
158
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
8
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
2
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
23
9
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
3
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
97
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
23
15
LUKA JELIĆ (KUTINA)
Medalists
1. LUKA JELIĆ, KUTINA
2. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ALMIN HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. VELID HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
SC - Kids (female) -28
103
1
TARA PORENTA (PAKRAC)
284
3
ARIJANA SILAJDŽIĆ (ODŽAK13)
101
8
LARA ZELENIKA (PAKRAC)
92
5
LARA RADOČAJ (TGRSL)
284
3
ARIJANA SILAJDŽIĆ (ODŽAK13)
101
0
LARA ZELENIKA (PAKRAC)
Medalists
1. ARIJANA SILAJDŽIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. LARA ZELENIKA, PAKRAC
3. TARA PORENTA, PAKRAC
3. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
SC - Cadets (male) -28
223
4
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
293
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Medalists
1. ISMAR OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
SC - Cadets (male) -32
32
0
LOREN DOMBA (LAV)
224
2
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
177
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
216
4
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
224
2
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
216
1
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ISMAR OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. MIHAEL TOPIĆ, TOMISLAV GYM
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. MARTIN MAJSEC, BTI
SC - Cadets (male) -42
259
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
205
3
TIMI SITAR (PTUJ)
228
0
RUSMIR BARLOV (ODŽAK13)
117
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
106
ERIK TOMAC (TGRBROD)
257
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
10
FRAN PEČEK (KUTINA)
111
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
135
FILIP MATAUŠIĆ (JASTREB)
259
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
205
1
TIMI SITAR (PTUJ)
117
7
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
106
1
ERIK TOMAC (TGRBROD)
257
1
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
10
7
FRAN PEČEK (KUTINA)
111
6
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
135
0
FILIP MATAUŠIĆ (JASTREB)
259
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
117
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
10
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
111
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
117
3
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
10
2
FRAN PEČEK (KUTINA)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
2. FRAN PEČEK, KUTINA
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VLADIMIR BUZAK, TOMISLAV GYM
SC - Cadets (female) -42
20
6
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
234
0
ANĐELA TOPOLOVAC (ODŽAK13)
Medalists
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. ANĐELA TOPOLOVAC, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
SC - Older Cadets (male) +69
126
MATKO ŽIVČIĆ (ZG)
190
0
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
213
6
VITO ČURIN (PTUJ)
134
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
165
2
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
232
3
PETAR MIHALJ (ODŽAK13)
126
1
MATKO ŽIVČIĆ (ZG)
213
7
VITO ČURIN (PTUJ)
134
2
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
232
6
PETAR MIHALJ (ODŽAK13)
213
2
VITO ČURIN (PTUJ)
232
1
PETAR MIHALJ (ODŽAK13)
Medalists
1. VITO ČURIN, PTUJ
2. PETAR MIHALJ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. MATKO ŽIVČIĆ, ZAGREB
3. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
SC - Older Cadets (female) -50
26
ANA ALABER (LAV)
210
0
NINA DUH (PTUJ)
236
6
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (ODŽAK13)
29
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
115
LUCIJA CICVARA (ZG)
26
0
ANA ALABER (LAV)
236
2
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (ODŽAK13)
29
2
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
115
5
LUCIJA CICVARA (ZG)
236
0
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (ODŽAK13)
115
1
LUCIJA CICVARA (ZG)
Medalists
1. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
2. ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. ANA ALABER, LAV, Pula
LC - Older Cadets (female) -65
52
2
ANAMARIA FRANČESKI (CROATIA)
237
1
MARINA PUŠELJIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. ANAMARIA FRANČESKI, CROATIA
2. MARINA PUŠELJIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -63
57
KRISTIJAN RAJKOVIĆ (CROATIA)
229
3
JOSIP STAŽIĆ (ODŽAK13)
239
0
LUCIJANO VIDOVIĆ (IPPON1)
57
0
KRISTIJAN RAJKOVIĆ (CROATIA)
229
3
JOSIP STAŽIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. JOSIP STAŽIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. KRISTIJAN RAJKOVIĆ, CROATIA
3. LUCIJANO VIDOVIĆ, KBK "IPPON" Mostar
3. ----
FC - Juniors (male) -71
65
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
283
3
ANTO ŠIRIĆ (TGRZG)
48
0
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
231
0
MARKO ČANAĐIIJA (KOBRGYM)
68
2
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
279
1
DJORDJE MILOVANOVIĆ (BORACBL)
230
3
ZEJD DŽANANOVIĆ (ODŽAK13)
40
0
BLAŽ DOLINAR (FCL)
283
1
ANTO ŠIRIĆ (TGRZG)
48
2
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
68
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
230
0
ZEJD DŽANANOVIĆ (ODŽAK13)
48
1
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
230
2
ZEJD DŽANANOVIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. ZEJD DŽANANOVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
3. SLAVKO ŽILIĆ, ARMUS
3. ANTO ŠIRIĆ, Tigar Zagreb