kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older Cadets (male) -47
FC - Juniors (male) -75
LK - Seniors (male) -63,5
LK - Seniors (male) -75
LK - Seniors (male) +91
LK - Seniors (female) -65
K1 - Seniors (male) -81
LC - Older Cadets (male) -47
47
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
82
3
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
Medalists
1. KARLO ANDRIŠEK, BUSHIDO
2. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. ----
3. ----
FC - Juniors (male) -75
83
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
253
0
ANDREO KOLIĆ (KBK TD)
109
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
2
0
TOMISLAV HORVATH (RAPTOR)
253
2
ANDREO KOLIĆ (KBK TD)
109
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
Medalists
1. ANDREO KOLIĆ, DRAGON&SOKOL
2. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
3. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. TOMISLAV HORVATH, RAPTOR
LK - Seniors (male) -63,5
7
ANTE OPAČAK (KUTINA)
61
0
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
85
0
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
38
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
60
KRISTIJAN BAŠIĆ (CROATIA)
7
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
85
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
38
0
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
60
0
KRISTIJAN BAŠIĆ (CROATIA)
85
0
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
38
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. TOMISLAV IVČETIĆ, BUSHIDO
3. KRISTIJAN BAŠIĆ, CROATIA
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
LK - Seniors (male) -75
35
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
3
3
AMIR KADIĆ (RAPTOR)
80
0
BRANIMIR FARKAŠ (BUSHIDO)
35
0
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
3
0
AMIR KADIĆ (RAPTOR)
Medalists
1. ANTUN VILIČIĆ, LEON GYM
2. AMIR KADIĆ, RAPTOR
3. BRANIMIR FARKAŠ, BUSHIDO
3. ----
LK - Seniors (male) +91
64
IVICA IVIĆ (ARMUS)
79
0
ALEKSANDAR RADONJIĆ (BUSHIDO)
225
0
DEJAN BUŠIĆ (KOBRGYM)
64
0
IVICA IVIĆ (ARMUS)
225
0
DEJAN BUŠIĆ (KOBRGYM)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. DEJAN BUŠIĆ, Kobra Gym
3. ALEKSANDAR RADONJIĆ, BUSHIDO
3. ----
LK - Seniors (female) -65
84
0
TEA SCANIA ĐAKIĆ (BUSHIDO)
290
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
Medalists
1. TEA SCANIA ĐAKIĆ, BUSHIDO
2. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (male) -81
69
MATEO KUZMINSKI (SAMURAI)
41
1
ALEKSANDER STANKOV (LEGIJMB)
81
2
FILIP JURIĆ (BUSHIDO)
69
0
MATEO KUZMINSKI (SAMURAI)
81
3
FILIP JURIĆ (BUSHIDO)
Medalists
1. FILIP JURIĆ, BUSHIDO
2. MATEO KUZMINSKI, SAMURAI
3. ALEKSANDER STANKOV, LEGIJA
3. ----