kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LC - Older Cadets (male) -47
FC - Juniors (male) -75
LK - Seniors (male) -63,5
LK - Seniors (male) -75
LK - Seniors (male) +91
LK - Seniors (female) -65
K1 - Seniors (male) -81
LC - Older Cadets (male) -47
47
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
82
3
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
Osvajači medalja
1. KARLO ANDRIŠEK, BUSHIDO
2. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. ----
3. ----
FC - Juniors (male) -75
83
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
253
0
ANDREO KOLIĆ (KBK TD)
109
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
2
0
TOMISLAV HORVATH (RAPTOR)
253
2
ANDREO KOLIĆ (KBK TD)
109
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. ANDREO KOLIĆ, DRAGON&SOKOL
2. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
3. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. TOMISLAV HORVATH, RAPTOR
LK - Seniors (male) -63,5
7
ANTE OPAČAK (KUTINA)
61
0
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
85
0
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
38
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
60
KRISTIJAN BAŠIĆ (CROATIA)
7
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
85
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
38
0
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
60
0
KRISTIJAN BAŠIĆ (CROATIA)
85
0
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
38
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. TOMISLAV IVČETIĆ, BUSHIDO
3. KRISTIJAN BAŠIĆ, CROATIA
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
LK - Seniors (male) -75
35
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
3
3
AMIR KADIĆ (RAPTOR)
80
0
BRANIMIR FARKAŠ (BUSHIDO)
35
0
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
3
0
AMIR KADIĆ (RAPTOR)
Osvajači medalja
1. ANTUN VILIČIĆ, LEON GYM
2. AMIR KADIĆ, RAPTOR
3. BRANIMIR FARKAŠ, BUSHIDO
3. ----
LK - Seniors (male) +91
64
IVICA IVIĆ (ARMUS)
79
0
ALEKSANDAR RADONJIĆ (BUSHIDO)
225
0
DEJAN BUŠIĆ (KOBRGYM)
64
0
IVICA IVIĆ (ARMUS)
225
0
DEJAN BUŠIĆ (KOBRGYM)
Osvajači medalja
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. DEJAN BUŠIĆ, Kobra Gym
3. ALEKSANDAR RADONJIĆ, BUSHIDO
3. ----
LK - Seniors (female) -65
84
0
TEA SCANIA ĐAKIĆ (BUSHIDO)
290
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. TEA SCANIA ĐAKIĆ, BUSHIDO
2. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (male) -81
69
MATEO KUZMINSKI (SAMURAI)
41
1
ALEKSANDER STANKOV (LEGIJMB)
81
2
FILIP JURIĆ (BUSHIDO)
69
0
MATEO KUZMINSKI (SAMURAI)
81
3
FILIP JURIĆ (BUSHIDO)
Osvajači medalja
1. FILIP JURIĆ, BUSHIDO
2. MATEO KUZMINSKI, SAMURAI
3. ALEKSANDER STANKOV, LEGIJA
3. ----