kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (male) +32
SC - Kids (female) +32
SC - Cadets (male) -42
SC - Cadets (female) -37
SC - Older Cadets (male) -42
SC - Older Cadets (male) -69
SC - Older Cadets (female) -55
SC - Older Cadets (female) -60
SC - Seniors (male) -63
LC - Older Cadets (male) -69
SC - Kids (male) +32
195
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
256
3
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
227
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
0
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
267
0
VITO BARTOL (NINJA)
158
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
245
0
IVAN BARAČ (HUS-OS)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
244
0
PETAR KURUC (HUS-OS)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
195
4
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
9
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
3
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
158
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
8
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
2
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
23
9
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
3
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
97
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
23
15
LUKA JELIĆ (KUTINA)
Medalists
1. LUKA JELIĆ, KUTINA
2. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ALMIN HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. VELID HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
SC - Kids (female) +32
201
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
104
0
TONKA HRUŠKA (PAKRAC)
254
6
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
241
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
169
ZALA ROZINA (PDKZ)
201
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
254
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
241
7
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
169
6
ZALA ROZINA (PDKZ)
201
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
241
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. CHIARA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
SC - Cadets (male) -42
259
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
205
3
TIMI SITAR (PTUJ)
228
0
RUSMIR BARLOV (ODŽAK13)
117
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
106
ERIK TOMAC (TGRBROD)
257
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
10
FRAN PEČEK (KUTINA)
111
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
135
FILIP MATAUŠIĆ (JASTREB)
259
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
205
1
TIMI SITAR (PTUJ)
117
7
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
106
1
ERIK TOMAC (TGRBROD)
257
1
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
10
7
FRAN PEČEK (KUTINA)
111
6
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
135
0
FILIP MATAUŠIĆ (JASTREB)
259
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
117
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
10
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
111
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
117
3
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
10
2
FRAN PEČEK (KUTINA)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
2. FRAN PEČEK, KUTINA
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VLADIMIR BUZAK, TOMISLAV GYM
SC - Cadets (female) -37
19
6
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
255
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
129
4
LUCIJA VODAS (IVNCG)
171
2
ZALA ROZINA (PDKZ)
21
2
TEA ŠARČEVIĆ (KUTINA)
202
8
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
145
11
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
33
10
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV)
19
8
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
129
2
LUCIJA VODAS (IVNCG)
202
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
145
12
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
19
10
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
145
5
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. IVANKA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
3. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
SC - Older Cadets (male) -42
155
PATRIK HARAPIN (KBK MOS)
131
6
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
260
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
155
4
PATRIK HARAPIN (KBK MOS)
131
10
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK HARAPIN, MOSLAVAC
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
SC - Older Cadets (male) -69
289
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
140
5
LUKA BRAJE (JASTREB)
189
9
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
212
6
VITO ČURIN (PTUJ)
263
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
211
8
SIMON KAISERSBERGER (PTUJ)
120
3
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
289
7
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
189
2
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
212
4
VITO ČURIN (PTUJ)
211
0
SIMON KAISERSBERGER (PTUJ)
289
3
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
212
4
VITO ČURIN (PTUJ)
Medalists
1. VITO ČURIN, PTUJ
2. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
3. SIMON KAISERSBERGER, PTUJ
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
SC - Older Cadets (female) -55
95
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
112
6
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
261
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
95
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
112
13
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
Medalists
1. EVITA-LARA BRKIĆ, ZAGREB
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
SC - Older Cadets (female) -60
307
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
185
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
262
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
307
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
185
7
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
SC - Seniors (male) -63
266
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
282
0
TOMISLAV SEKULIĆ (KUTINA)
291
0
PETRIT RAHMANI (TOM GYM)
266
8
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
282
6
TOMISLAV SEKULIĆ (KUTINA)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. TOMISLAV SEKULIĆ, KUTINA
3. PETRIT RAHMANI, TOMISLAV GYM
3. ----
LC - Older Cadets (male) -69
55
0
FRAN PAPIĆ (CROATIA)
264
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. ----
3. ----