kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
SC - Kids (female) -25
SC - Cadets (female) -47
SC - Older Cadets (male) -52
SC - Older Cadets (male) -69
SC - Older Cadets (male) +69
SC - Older Cadets (female) -46
SC - Older Cadets (female) -60
SC - Seniors (female) -50
SC - Seniors (female) -55
SC - Seniors (female) -60
SC - Kids (female) -25
175
0
LEONARDA DEAK (BTI)
268
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
191
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
102
0
NINA BABOJELIĆ (PAKRAC)
268
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
191
4
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. NINA BABOJELIĆ, PAKRAC
3. LEONARDA DEAK, BTI
SC - Cadets (female) -47
9
0
ANTONIJA MAJNARIĆ (KUTINA)
196
6
KLARA ERLIĆ (BENKC)
14
1
JANICA PETRAK (KUTINA)
93
4
LORENA POŽEGA (TGRSL)
196
0
KLARA ERLIĆ (BENKC)
93
2
LORENA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. KLARA ERLIĆ, BENKOVAC
3. JANICA PETRAK, KUTINA
3. ANTONIJA MAJNARIĆ, KUTINA
SC - Older Cadets (male) -52
72
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
207
3
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
299
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
187
HRVOJE MORAVSKI (KBK MOS)
206
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
72
11
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
207
7
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
187
5
HRVOJE MORAVSKI (KBK MOS)
206
14
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
72
5
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
206
7
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
Medalists
1. MARIN TRDIŠEVIĆ, BENKOVAC
2. LUKA KRMPOTIĆ, KUTINA
3. HRVOJE MORAVSKI, MOSLAVAC
3. NEJC POPOŠEK, PTUJ
SC - Older Cadets (male) -69
289
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
140
5
LUKA BRAJE (JASTREB)
189
9
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
212
6
VITO ČURIN (PTUJ)
263
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
211
8
SIMON KAISERSBERGER (PTUJ)
120
3
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
289
7
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
189
2
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
212
4
VITO ČURIN (PTUJ)
211
0
SIMON KAISERSBERGER (PTUJ)
289
3
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
212
4
VITO ČURIN (PTUJ)
Medalists
1. VITO ČURIN, PTUJ
2. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
3. SIMON KAISERSBERGER, PTUJ
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
SC - Older Cadets (male) +69
126
MATKO ŽIVČIĆ (ZG)
190
0
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
213
6
VITO ČURIN (PTUJ)
134
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
165
2
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
232
3
PETAR MIHALJ (ODŽAK13)
126
1
MATKO ŽIVČIĆ (ZG)
213
7
VITO ČURIN (PTUJ)
134
2
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
232
6
PETAR MIHALJ (ODŽAK13)
213
2
VITO ČURIN (PTUJ)
232
1
PETAR MIHALJ (ODŽAK13)
Medalists
1. VITO ČURIN, PTUJ
2. PETAR MIHALJ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. MATKO ŽIVČIĆ, ZAGREB
3. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
SC - Older Cadets (female) -46
121
PETRA LONČAR (ZG)
71
0
MATEA SMRČEK (KUTINA)
200
6
KLARA ERLIĆ (BENKC)
144
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
11
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
121
6
PETRA LONČAR (ZG)
200
0
KLARA ERLIĆ (BENKC)
144
5
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
11
6
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
121
3
PETRA LONČAR (ZG)
11
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. KLARA ERLIĆ, BENKOVAC
3. VALENTINA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
SC - Older Cadets (female) -60
307
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
185
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
262
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
307
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
185
7
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
SC - Seniors (female) -50
28
ANA ALABER (LAV)
39
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
193
6
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
28
2
ANA ALABER (LAV)
193
8
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. ----
SC - Seniors (female) -55
152
0
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
194
6
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. MELINDA RAMADANI, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ----
3. ----
SC - Seniors (female) -60
154
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
186
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
285
0
SILVIJA HRŠAK (KRAPINA)
154
4
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
186
7
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. MELINDA RAMADANI, PON DO KWAN ZAGORJE
3. SILVIJA HRŠAK, KRAPINA
3. ----