kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Kids (male) +32
SC - Seniors (male) +94
FC - Juniors (female) -56
LK - Seniors (male) -86
SC - Kids (male) +32
195
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
256
3
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
227
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
0
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
267
0
VITO BARTOL (NINJA)
158
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
245
0
IVAN BARAČ (HUS-OS)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
244
0
PETAR KURUC (HUS-OS)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
195
4
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
9
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
3
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
158
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
8
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
2
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
23
9
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
3
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
97
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
23
15
LUKA JELIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. LUKA JELIĆ, KUTINA
2. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ALMIN HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. VELID HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
SC - Seniors (male) +94
246
IVAN ŠKALA (HUS-OS)
157
9
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
247
3
SANDRO SAMARĐIĆ (HUS-OS)
246
0
IVAN ŠKALA (HUS-OS)
157
3
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
Osvajači medalja
1. DAMJAN DOLIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
2. IVAN ŠKALA, HUS
3. SANDRO SAMARĐIĆ, HUS
3. ----
FC - Juniors (female) -56
251
ANA GRGURIĆ (KBK TD)
67
0
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
298
0
DANIJELA BEDEKOVIĆ (HUS-OS)
251
0
ANA GRGURIĆ (KBK TD)
67
3
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. MATEA JURAŠKOVIĆ, ARMUS
2. ANA GRGURIĆ, DRAGON&SOKOL
3. DANIJELA BEDEKOVIĆ, HUS
3. ----
LK - Seniors (male) -86
250
0
ĐORĐE STOKIĆ (HUS-OS)
303
0
TONI JELČIĆ (MUSTANG)
249
0
IVICA HARAMIJA (HUS-OS)
51
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
250
0
ĐORĐE STOKIĆ (HUS-OS)
51
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
Osvajači medalja
1. MARKO VIDOVIĆ, OTOK
2. ĐORĐE STOKIĆ, HUS
3. IVICA HARAMIJA, HUS
3. TONI JELČIĆ, Mustang