kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (male) -32
SC - Cadets (male) -32
SC - Cadets (female) -37
SC - Older Cadets (female) -50
SC - Seniors (female) -50
LC - Older Cadets (female) -50
LC - Juniors (female) -50
SC - Kids (male) -32
275
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
147
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
31
7
LOREN DOMBA (LAV)
148
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
277
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
46
11
STJEPAN SEDAK (MACE)
222
2
LUKA TOPOLOVAC (ODŽAK13)
275
2
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
31
9
LOREN DOMBA (LAV)
148
7
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
46
6
STJEPAN SEDAK (MACE)
31
7
LOREN DOMBA (LAV)
148
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. LEONARD SOPEK, KRAPINA
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
SC - Cadets (male) -32
32
0
LOREN DOMBA (LAV)
224
2
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
177
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
216
4
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
224
2
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
216
1
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ISMAR OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. MIHAEL TOPIĆ, TOMISLAV GYM
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. MARTIN MAJSEC, BTI
SC - Cadets (female) -37
19
6
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
255
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
129
4
LUCIJA VODAS (IVNCG)
171
2
ZALA ROZINA (PDKZ)
21
2
TEA ŠARČEVIĆ (KUTINA)
202
8
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
145
11
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
33
10
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV)
19
8
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
129
2
LUCIJA VODAS (IVNCG)
202
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
145
12
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
19
10
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
145
5
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. IVANKA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
3. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
SC - Older Cadets (female) -50
26
ANA ALABER (LAV)
210
0
NINA DUH (PTUJ)
236
6
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (ODŽAK13)
29
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
115
LUCIJA CICVARA (ZG)
26
0
ANA ALABER (LAV)
236
2
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (ODŽAK13)
29
2
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
115
5
LUCIJA CICVARA (ZG)
236
0
ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ (ODŽAK13)
115
1
LUCIJA CICVARA (ZG)
Medalists
1. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
2. ŠEJLA HADŽIEFENDIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. ANA ALABER, LAV, Pula
SC - Seniors (female) -50
28
ANA ALABER (LAV)
39
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
193
6
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
28
2
ANA ALABER (LAV)
193
8
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. ----
LC - Older Cadets (female) -50
27
3
ANA ALABER (LAV)
30
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -50
74
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
73
3
ANA ALABER (LAV)
63
0
DORA STOJANIĆ (AGRAM)
74
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
73
3
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. DORA STOJANIĆ, AGRAM
3. ----