kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Cadets (male) -37
SC - Cadets (male) +47
LC - Older Cadets (male) -42
SC - Cadets (male) -37
151
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
281
3
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
294
1
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
161
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
24
14
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
295
13
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
151
7
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
281
5
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
161
1
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
24
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
151
9
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
24
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. KARLO MORAVSKI, MOSLAVAC
3. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. MEHMED ĆORIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
SC - Cadets (male) +47
153
7
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
301
1
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
179
6
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
78
5
MUAZ ĆORIĆ (CBS)
119
2
MARKO SMOLIĆ (ZG)
209
8
BLAŽ PRAŠNIČKI (PTUJ)
124
3
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
198
4
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
153
2
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
179
3
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
209
1
BLAŽ PRAŠNIČKI (PTUJ)
198
7
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
179
1
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
198
3
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Medalists
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. MARTIN HRASTINSKI, BTI
3. BLAŽ PRAŠNIČKI, PTUJ
3. NIKOLA ROŽIĆ, MOSLAVAC
LC - Older Cadets (male) -42
77
0
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
132
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. MEHMED ĆORIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. ----
3. ----