kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (male) -22
SC - Kids (male) -28
SC - Kids (male) -32
SC - Cadets (female) -28
SC - Seniors (female) -60
SC - Seniors (female) -70
SC - Kids (male) -22
270
4
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
308
5
KARLO KATALINIĆ (ZG)
272
6
LEON KRKLEC (KRAPINA)
292
4
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
308
4
KARLO KATALINIĆ (ZG)
272
2
LEON KRKLEC (KRAPINA)
Medalists
1. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
2. LEON KRKLEC, KRAPINA
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. DARIO TOPIĆ, TOMISLAV GYM
SC - Kids (male) -28
176
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
114
0
KARLO KATALINIĆ (ZG)
273
0
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
128
4
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
274
5
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
176
6
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
273
11
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
10
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
274
6
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
273
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
8
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
Medalists
1. DORIAN HUBAK, MOSLAVAC
2. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. ANTONIO PRESEČKI, KRAPINA
3. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
SC - Kids (male) -32
275
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
147
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
31
7
LOREN DOMBA (LAV)
148
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
277
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
46
11
STJEPAN SEDAK (MACE)
222
2
LUKA TOPOLOVAC (ODŽAK13)
275
2
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
31
9
LOREN DOMBA (LAV)
148
7
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
46
6
STJEPAN SEDAK (MACE)
31
7
LOREN DOMBA (LAV)
148
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. LEONARD SOPEK, KRAPINA
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
SC - Cadets (female) -28
15
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
18
0
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
271
3
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
15
6
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
271
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Medalists
1. KORINA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
3. ----
SC - Seniors (female) -60
154
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
186
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
285
0
SILVIJA HRŠAK (KRAPINA)
154
4
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
186
7
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. MELINDA RAMADANI, PON DO KWAN ZAGORJE
3. SILVIJA HRŠAK, KRAPINA
3. ----
SC - Seniors (female) -70
141
KATARINA BRAJE (JASTREB)
286
0
SILVIJA HRŠAK (KRAPINA)
302
6
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
141
7
KATARINA BRAJE (JASTREB)
302
9
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. MATEJA ABRAMOVIĆ, KUTINA
2. KATARINA BRAJE, JASTREB
3. SILVIJA HRŠAK, KRAPINA
3. ----