kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (male) +32
SC - Kids (female) -25
SC - Older Cadets (male) -63
SC - Kids (male) +32
195
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
256
3
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
227
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
0
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
267
0
VITO BARTOL (NINJA)
158
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
245
0
IVAN BARAČ (HUS-OS)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
244
0
PETAR KURUC (HUS-OS)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
195
4
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
9
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
3
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
158
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
8
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
2
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
23
9
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
3
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
97
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
23
15
LUKA JELIĆ (KUTINA)
Medalists
1. LUKA JELIĆ, KUTINA
2. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ALMIN HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. VELID HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
SC - Kids (female) -25
175
0
LEONARDA DEAK (BTI)
268
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
191
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
102
0
NINA BABOJELIĆ (PAKRAC)
268
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
191
4
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. NINA BABOJELIĆ, PAKRAC
3. LEONARDA DEAK, BTI
SC - Older Cadets (male) -63
139
MIHAEL BEBER (JASTREB)
269
2
MARKO VRBANEC (NINJA)
288
5
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
162
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
16
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
139
0
MIHAEL BEBER (JASTREB)
288
6
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
162
7
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
16
2
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
288
6
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
162
4
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Medalists
1. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. MIHAEL BEBER, JASTREB
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA