kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Kids (male) +32
SC - Kids (female) -25
SC - Older Cadets (male) -63
SC - Kids (male) +32
195
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
256
3
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
227
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
0
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
267
0
VITO BARTOL (NINJA)
158
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
245
0
IVAN BARAČ (HUS-OS)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
244
0
PETAR KURUC (HUS-OS)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
195
4
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
9
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
3
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
158
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
8
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
2
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
23
9
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
3
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
97
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
23
15
LUKA JELIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. LUKA JELIĆ, KUTINA
2. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ALMIN HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. VELID HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
SC - Kids (female) -25
175
0
LEONARDA DEAK (BTI)
268
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
191
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
102
0
NINA BABOJELIĆ (PAKRAC)
268
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
191
4
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. NINA BABOJELIĆ, PAKRAC
3. LEONARDA DEAK, BTI
SC - Older Cadets (male) -63
139
MIHAEL BEBER (JASTREB)
269
2
MARKO VRBANEC (NINJA)
288
5
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
162
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
16
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
139
0
MIHAEL BEBER (JASTREB)
288
6
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
162
7
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
16
2
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
288
6
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
162
4
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. MIHAEL BEBER, JASTREB
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA