kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Kids (male) -28
SC - Kids (female) -25
SC - Cadets (male) -32
SC - Cadets (male) +47
SC - Kids (male) -28
176
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
114
0
KARLO KATALINIĆ (ZG)
273
0
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
128
4
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
274
5
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
176
6
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
273
11
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
10
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
274
6
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
273
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
8
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. DORIAN HUBAK, MOSLAVAC
2. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. ANTONIO PRESEČKI, KRAPINA
3. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
SC - Kids (female) -25
175
0
LEONARDA DEAK (BTI)
268
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
191
7
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
102
0
NINA BABOJELIĆ (PAKRAC)
268
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
191
4
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. NINA BABOJELIĆ, PAKRAC
3. LEONARDA DEAK, BTI
SC - Cadets (male) -32
32
0
LOREN DOMBA (LAV)
224
2
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
177
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
216
4
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
224
2
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
216
1
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
Osvajači medalja
1. ISMAR OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. MIHAEL TOPIĆ, TOMISLAV GYM
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. MARTIN MAJSEC, BTI
SC - Cadets (male) +47
153
7
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
301
1
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
179
6
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
78
5
MUAZ ĆORIĆ (CBS)
119
2
MARKO SMOLIĆ (ZG)
209
8
BLAŽ PRAŠNIČKI (PTUJ)
124
3
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
198
4
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
153
2
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
179
3
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
209
1
BLAŽ PRAŠNIČKI (PTUJ)
198
7
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
179
1
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
198
3
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. MARTIN HRASTINSKI, BTI
3. BLAŽ PRAŠNIČKI, PTUJ
3. NIKOLA ROŽIĆ, MOSLAVAC