kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (male) -28
SC - Kids (male) -32
SC - Cadets (male) -37
SC - Cadets (male) +47
SC - Older Cadets (male) -42
SC - Older Cadets (male) -52
SC - Older Cadets (male) -63
SC - Older Cadets (male) +69
SC - Seniors (male) -74
SC - Seniors (male) -79
LC - Older Cadets (male) -57
LC - Older Cadets (male) -63
LC - Juniors (male) -74
SC - Kids (male) -28
176
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
114
0
KARLO KATALINIĆ (ZG)
273
0
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
128
4
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
274
5
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
176
6
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
273
11
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
10
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
274
6
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
273
6
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
146
8
DORIAN HUBAK (KBK MOS)
Medalists
1. DORIAN HUBAK, MOSLAVAC
2. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. ANTONIO PRESEČKI, KRAPINA
3. HRVOJE REPOVEČKI, BTI
SC - Kids (male) -32
275
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
147
6
DORIJAN SERTIĆ (KBK MOS)
31
7
LOREN DOMBA (LAV)
148
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
277
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
46
11
STJEPAN SEDAK (MACE)
222
2
LUKA TOPOLOVAC (ODŽAK13)
275
2
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
31
9
LOREN DOMBA (LAV)
148
7
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
46
6
STJEPAN SEDAK (MACE)
31
7
LOREN DOMBA (LAV)
148
1
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. LEONARD SOPEK, KRAPINA
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
SC - Cadets (male) -37
151
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
281
3
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
294
1
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
161
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
24
14
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
295
13
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
151
7
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
281
5
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
161
1
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
24
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
151
9
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
24
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. KARLO MORAVSKI, MOSLAVAC
3. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. MEHMED ĆORIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
SC - Cadets (male) +47
153
7
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
301
1
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
179
6
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
78
5
MUAZ ĆORIĆ (CBS)
119
2
MARKO SMOLIĆ (ZG)
209
8
BLAŽ PRAŠNIČKI (PTUJ)
124
3
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
198
4
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
153
2
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
179
3
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
209
1
BLAŽ PRAŠNIČKI (PTUJ)
198
7
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
179
1
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
198
3
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Medalists
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. MARTIN HRASTINSKI, BTI
3. BLAŽ PRAŠNIČKI, PTUJ
3. NIKOLA ROŽIĆ, MOSLAVAC
SC - Older Cadets (male) -42
155
PATRIK HARAPIN (KBK MOS)
131
6
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
260
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
155
4
PATRIK HARAPIN (KBK MOS)
131
10
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK HARAPIN, MOSLAVAC
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
SC - Older Cadets (male) -52
72
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
207
3
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
299
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
187
HRVOJE MORAVSKI (KBK MOS)
206
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
72
11
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
207
7
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
187
5
HRVOJE MORAVSKI (KBK MOS)
206
14
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
72
5
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
206
7
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
Medalists
1. MARIN TRDIŠEVIĆ, BENKOVAC
2. LUKA KRMPOTIĆ, KUTINA
3. HRVOJE MORAVSKI, MOSLAVAC
3. NEJC POPOŠEK, PTUJ
SC - Older Cadets (male) -63
139
MIHAEL BEBER (JASTREB)
269
2
MARKO VRBANEC (NINJA)
288
5
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
162
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
16
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
139
0
MIHAEL BEBER (JASTREB)
288
6
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
162
7
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
16
2
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
288
6
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
162
4
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Medalists
1. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. MIHAEL BEBER, JASTREB
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
SC - Older Cadets (male) +69
126
MATKO ŽIVČIĆ (ZG)
190
0
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
213
6
VITO ČURIN (PTUJ)
134
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
165
2
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
232
3
PETAR MIHALJ (ODŽAK13)
126
1
MATKO ŽIVČIĆ (ZG)
213
7
VITO ČURIN (PTUJ)
134
2
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
232
6
PETAR MIHALJ (ODŽAK13)
213
2
VITO ČURIN (PTUJ)
232
1
PETAR MIHALJ (ODŽAK13)
Medalists
1. VITO ČURIN, PTUJ
2. PETAR MIHALJ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. MATKO ŽIVČIĆ, ZAGREB
3. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
SC - Seniors (male) -74
149
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
168
11
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
219
8
SIMON KAISERSBERGER (PTUJ)
149
14
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
168
17
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. NEJC TAŠKAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. SIMON KAISERSBERGER, PTUJ
3. ----
SC - Seniors (male) -79
150
0
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
240
0
PATRIK BALALIĆ (IPPON1)
136
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
170
0
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
150
11
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
170
13
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. NEJC TAŠKAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
3. PATRIK BALALIĆ, KBK "IPPON" Mostar
LC - Older Cadets (male) -57
58
0
MARKO KRIZMANIĆ (CROATIA)
59
0
FILIP PODUNAVAC (CROATIA)
160
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
56
0
JOSIP PODOLNJAK (CROATIA)
58
0
MARKO KRIZMANIĆ (CROATIA)
160
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. MARKO KRIZMANIĆ, CROATIA
3. JOSIP PODOLNJAK, CROATIA
3. FILIP PODUNAVAC, CROATIA
LC - Older Cadets (male) -63
98
DANIJEL SAVI (PAKRAC)
17
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
163
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
98
0
DANIJEL SAVI (PAKRAC)
163
0
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Medalists
1. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
2. DANIJEL SAVI, PAKRAC
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. ----
LC - Juniors (male) -74
180
MATEO RADIĆ (IVNCG)
166
0
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
238
0
ĐORĐE KOMLEN (IPPON1)
180
0
MATEO RADIĆ (IVNCG)
166
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
Medalists
1. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
2. MATEO RADIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ĐORĐE KOMLEN, KBK "IPPON" Mostar
3. ----