kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Kids (male) +32
SC - Kids (female) -32
SC - Kids (female) +32
SC - Cadets (male) -37
SC - Cadets (female) -32
SC - Cadets (female) -37
SC - Seniors (male) -74
SC - Seniors (male) -79
SC - Seniors (male) -94
SC - Seniors (male) +94
SC - Seniors (female) -55
SC - Seniors (female) -60
SC - Kids (male) +32
195
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
256
3
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
227
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
0
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
267
0
VITO BARTOL (NINJA)
158
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
245
0
IVAN BARAČ (HUS-OS)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
244
0
PETAR KURUC (HUS-OS)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
195
4
NINO BRATUŠEK (PTUJ)
97
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
9
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
100
3
KRISTIJAN PARAGI (PAKRAC)
158
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
23
6
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
8
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
25
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
97
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
227
2
VELID HAMZIĆ (ODŽAK13)
23
9
LUKA JELIĆ (KUTINA)
226
3
ALMIN HAMZIĆ (ODŽAK13)
97
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
23
15
LUKA JELIĆ (KUTINA)
Medalists
1. LUKA JELIĆ, KUTINA
2. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ALMIN HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. VELID HAMZIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
SC - Kids (female) -32
123
TENA BAUER (ZG)
164
12
TIJA ŠILES (PDKZ)
306
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
123
5
TENA BAUER (ZG)
164
6
TIJA ŠILES (PDKZ)
Medalists
1. TIJA ŠILES, PON DO KWAN ZAGORJE
2. TENA BAUER, ZAGREB
3. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. ----
SC - Kids (female) +32
201
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
104
0
TONKA HRUŠKA (PAKRAC)
254
6
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
241
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
169
ZALA ROZINA (PDKZ)
201
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
254
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
241
7
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
169
6
ZALA ROZINA (PDKZ)
201
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
241
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. CHIARA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
SC - Cadets (male) -37
151
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
281
3
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
294
1
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
161
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
24
14
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
295
13
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
151
7
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
281
5
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
161
1
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
24
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
151
9
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
24
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. KARLO MORAVSKI, MOSLAVAC
3. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. MEHMED ĆORIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
SC - Cadets (female) -32
91
8
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
167
2
TIJA ŠILES (PDKZ)
Medalists
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. TIJA ŠILES, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ----
3. ----
SC - Cadets (female) -37
19
6
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
255
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
129
4
LUCIJA VODAS (IVNCG)
171
2
ZALA ROZINA (PDKZ)
21
2
TEA ŠARČEVIĆ (KUTINA)
202
8
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
145
11
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
33
10
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV)
19
8
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
129
2
LUCIJA VODAS (IVNCG)
202
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
145
12
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
19
10
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
145
5
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. IVANKA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
3. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
SC - Seniors (male) -74
149
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
168
11
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
219
8
SIMON KAISERSBERGER (PTUJ)
149
14
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
168
17
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. NEJC TAŠKAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. SIMON KAISERSBERGER, PTUJ
3. ----
SC - Seniors (male) -79
150
0
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
240
0
PATRIK BALALIĆ (IPPON1)
136
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
170
0
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
150
11
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
170
13
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. NEJC TAŠKAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
3. PATRIK BALALIĆ, KBK "IPPON" Mostar
SC - Seniors (male) -94
156
0
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
300
5
LUKA VINDIŠ (PTUJ)
Medalists
1. LUKA VINDIŠ, PTUJ
2. DAMJAN DOLIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ----
3. ----
SC - Seniors (male) +94
246
IVAN ŠKALA (HUS-OS)
157
9
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
247
3
SANDRO SAMARĐIĆ (HUS-OS)
246
0
IVAN ŠKALA (HUS-OS)
157
3
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
Medalists
1. DAMJAN DOLIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
2. IVAN ŠKALA, HUS
3. SANDRO SAMARĐIĆ, HUS
3. ----
SC - Seniors (female) -55
152
0
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
194
6
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
Medalists
1. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
2. MELINDA RAMADANI, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ----
3. ----
SC - Seniors (female) -60
154
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
186
6
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
285
0
SILVIJA HRŠAK (KRAPINA)
154
4
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
186
7
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. MELINDA RAMADANI, PON DO KWAN ZAGORJE
3. SILVIJA HRŠAK, KRAPINA
3. ----