kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
BENKOVAC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "IPPON" Mostar
KBK Borac Banja Luka
KBV JEDINSTVO ODŽAK
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
Kobra Gym
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGIJA
LEON GYM
MAČE
MOSLAVAC
Mustang
NINJA
OTOK
PAKRAC
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
SAMURAI
SVETI DUH
TIGAR BROD
Tigar Zagreb
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
UFCX Bjelovar
UNI RENT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
SC - Cadets (male) -28
SC - Cadets (male) -37
LC - Older Cadets (male) +69
FC - Juniors (female) -65
SC - Cadets (male) -28
223
4
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
293
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ISMAR OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
SC - Cadets (male) -37
151
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
281
3
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
294
1
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
161
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
24
14
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
295
13
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
151
7
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
281
5
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
161
1
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
24
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
151
9
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
24
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. KARLO MORAVSKI, MOSLAVAC
3. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. MEHMED ĆORIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
LC - Older Cadets (male) +69
99
GORAN JEZERAN (PAKRAC)
133
0
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
296
0
JASMIN LULIĆ (BIHAĆ)
105
VALENTINO PARAGI (PAKRAC)
54
JURAJ KUKIĆ (CROATIA)
99
0
GORAN JEZERAN (PAKRAC)
133
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
105
0
VALENTINO PARAGI (PAKRAC)
54
0
JURAJ KUKIĆ (CROATIA)
133
0
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
105
0
VALENTINO PARAGI (PAKRAC)
Osvajači medalja
1. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. VALENTINO PARAGI, PAKRAC
3. GORAN JEZERAN, PAKRAC
3. ----
FC - Juniors (female) -65
89
MAGDALENA LUJIĆ (PAKRAC)
297
0
EMA VUKOVIĆ (BIHAĆ)
305
3
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
89
1
MAGDALENA LUJIĆ (PAKRAC)
305
2
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. MATEJA ABRAMOVIĆ, KUTINA
2. MAGDALENA LUJIĆ, PAKRAC
3. EMA VUKOVIĆ, KBC "Bihać"
3. ----