kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
SC - Kids (male)
SC - Kids (female)
SC - Cadets (male)
SC - Cadets (female)
SC - Older Cadets (male)
SC - Older Cadets (female)
SC - Seniors (male)
SC - Seniors (female)
LC - Older Cadets (female)
LC - Older Cadets (male)
LC - Juniors (female)
LC - Juniors (male)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
K1 - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniors (male) -57
FC - Juniors (male) -63,5
FC - Juniors (male) -71
FC - Juniors (male) -75
FC - Juniors (male) -81
FC - Juniors (male) -57
87
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
108
2
IVAN DRAGIĆ (TGRBROD)
252
1
ERMIN SALI (KBK TD)
87
0
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
108
3
IVAN DRAGIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. IVAN DRAGIĆ, TIGAR BROD
2. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
3. ERMIN SALI, DRAGON&SOKOL
3. ----
FC - Juniors (male) -63,5
8
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
107
0
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ANTE OPAČAK, KUTINA
2. IVAN BIKIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
FC - Juniors (male) -71
65
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
283
3
ANTO ŠIRIĆ (TGRZG)
48
0
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
231
0
MARKO ČANAĐIIJA (KOBRGYM)
68
2
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
279
1
DJORDJE MILOVANOVIĆ (BORACBL)
230
3
ZEJD DŽANANOVIĆ (ODŽAK13)
40
0
BLAŽ DOLINAR (FCL)
283
1
ANTO ŠIRIĆ (TGRZG)
48
2
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
68
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
230
0
ZEJD DŽANANOVIĆ (ODŽAK13)
48
1
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
230
2
ZEJD DŽANANOVIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. ZEJD DŽANANOVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
3. SLAVKO ŽILIĆ, ARMUS
3. ANTO ŠIRIĆ, Tigar Zagreb
FC - Juniors (male) -75
83
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
253
0
ANDREO KOLIĆ (KBK TD)
109
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
2
0
TOMISLAV HORVATH (RAPTOR)
253
2
ANDREO KOLIĆ (KBK TD)
109
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
Medalists
1. ANDREO KOLIĆ, DRAGON&SOKOL
2. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
3. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. TOMISLAV HORVATH, RAPTOR
FC - Juniors (male) -81
88
PETAR JAMAN (BLITZ)
49
0
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
214
0
MARIO FRANIĆ (UFXBJ)
88
0
PETAR JAMAN (BLITZ)
49
3
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
Medalists
1. JOSIP NIKOLIĆ, UNI RENT
2. PETAR JAMAN, BLITZ
3. MARIO FRANIĆ, UFCX Bjelovar
3. ----