kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
SC - Kids (male)
SC - Kids (female)
SC - Cadets (male)
SC - Cadets (female)
SC - Older Cadets (male)
SC - Older Cadets (female)
SC - Seniors (male)
SC - Seniors (female)
LC - Older Cadets (female)
LC - Older Cadets (male)
LC - Juniors (female)
LC - Juniors (male)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
K1 - Seniors (male)
TEŽINE / UZRASTI
SC - Cadets (female) -28
SC - Cadets (female) -32
SC - Cadets (female) -37
SC - Cadets (female) -42
SC - Cadets (female) -47
SC - Cadets (female) -28
15
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
18
0
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
271
3
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
15
6
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
271
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. KORINA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
3. ----
SC - Cadets (female) -32
91
8
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
167
2
TIJA ŠILES (PDKZ)
Osvajači medalja
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. TIJA ŠILES, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ----
3. ----
SC - Cadets (female) -37
19
6
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
255
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
129
4
LUCIJA VODAS (IVNCG)
171
2
ZALA ROZINA (PDKZ)
21
2
TEA ŠARČEVIĆ (KUTINA)
202
8
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
145
11
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
33
10
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV)
19
8
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
129
2
LUCIJA VODAS (IVNCG)
202
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
145
12
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
19
10
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
145
5
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. IVANKA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
3. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
SC - Cadets (female) -42
20
6
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
234
0
ANĐELA TOPOLOVAC (ODŽAK13)
Osvajači medalja
1. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. ANĐELA TOPOLOVAC, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
SC - Cadets (female) -47
9
0
ANTONIJA MAJNARIĆ (KUTINA)
196
6
KLARA ERLIĆ (BENKC)
14
1
JANICA PETRAK (KUTINA)
93
4
LORENA POŽEGA (TGRSL)
196
0
KLARA ERLIĆ (BENKC)
93
2
LORENA POŽEGA (TGRSL)
Osvajači medalja
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. KLARA ERLIĆ, BENKOVAC
3. JANICA PETRAK, KUTINA
3. ANTONIJA MAJNARIĆ, KUTINA