kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
SC - Kids (male)
SC - Kids (female)
SC - Cadets (male)
SC - Cadets (female)
SC - Older Cadets (male)
SC - Older Cadets (female)
SC - Seniors (male)
SC - Seniors (female)
LC - Older Cadets (female)
LC - Older Cadets (male)
LC - Juniors (female)
LC - Juniors (male)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
K1 - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - Cadets (male) -28
SC - Cadets (male) -32
SC - Cadets (male) -37
SC - Cadets (male) -42
SC - Cadets (male) -47
SC - Cadets (male) +47
SC - Cadets (male) -28
223
4
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
293
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Medalists
1. ISMAR OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
3. ----
3. ----
SC - Cadets (male) -32
32
0
LOREN DOMBA (LAV)
224
2
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
177
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
216
4
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
224
2
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
216
1
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ISMAR OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. MIHAEL TOPIĆ, TOMISLAV GYM
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. MARTIN MAJSEC, BTI
SC - Cadets (male) -37
151
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
281
3
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
294
1
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
161
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
24
14
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
295
13
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
151
7
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
281
5
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
161
1
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
24
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
151
9
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
24
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. KARLO MORAVSKI, MOSLAVAC
3. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. MEHMED ĆORIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
SC - Cadets (male) -42
259
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
205
3
TIMI SITAR (PTUJ)
228
0
RUSMIR BARLOV (ODŽAK13)
117
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
106
ERIK TOMAC (TGRBROD)
257
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
10
FRAN PEČEK (KUTINA)
111
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
135
FILIP MATAUŠIĆ (JASTREB)
259
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
205
1
TIMI SITAR (PTUJ)
117
7
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
106
1
ERIK TOMAC (TGRBROD)
257
1
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
10
7
FRAN PEČEK (KUTINA)
111
6
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
135
0
FILIP MATAUŠIĆ (JASTREB)
259
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
117
6
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
10
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
111
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
117
3
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
10
2
FRAN PEČEK (KUTINA)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
2. FRAN PEČEK, KUTINA
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VLADIMIR BUZAK, TOMISLAV GYM
SC - Cadets (male) -47
204
6
TIMI SITAR (PTUJ)
208
0
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
197
4
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
118
1
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
204
1
TIMI SITAR (PTUJ)
197
4
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Medalists
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. TIMI SITAR, PTUJ
3. LUKAS JURAŠIĆ, ZAGREB
3. DOMINIK LJUBEC, PTUJ
SC - Cadets (male) +47
153
7
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
301
1
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
179
6
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
78
5
MUAZ ĆORIĆ (CBS)
119
2
MARKO SMOLIĆ (ZG)
209
8
BLAŽ PRAŠNIČKI (PTUJ)
124
3
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
198
4
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
153
2
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
179
3
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
209
1
BLAŽ PRAŠNIČKI (PTUJ)
198
7
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
179
1
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
198
3
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Medalists
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. MARTIN HRASTINSKI, BTI
3. BLAŽ PRAŠNIČKI, PTUJ
3. NIKOLA ROŽIĆ, MOSLAVAC