kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti početnici
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Mlađi kadeti početnici
KL - Mlađe kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -37
C016
291
0
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
87
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
C017
74
3
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
114
0
LUKAS LEKO (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
2. LUKAS LEKO, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
C018
76
0
ANDI HASIĆ (KUTINA)
115
3
DIEGO NUNEZ ABAZA (SPARTAN)
14
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
C021
115
0
DIEGO NUNEZ ABAZA (SPARTAN)
14
3
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
2. DIEGO NUNEZ ABAZA, SPARTAN GYM
3. ANDI HASIĆ, KUTINA
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
C019
287
3
MARKO KUTIJA (PALESTR)
209
0
FLORIJAN COLARIĆ (ŠK)
C020
272
2
IVANO STRIGULJICA (PALESTR)
35
1
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
C023
287
2
MARKO KUTIJA (PALESTR)
272
1
IVANO STRIGULJICA (PALESTR)
Osvajači medalja
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. IVANO STRIGULJICA, PALESTRA
3. FLORIJAN COLARIĆ, ŠKORPION
3. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
KL - Stariji kadeti -57
C022
77
3
ANDREJ PATKO (KUTINA)
25
0
FLORIJAN COLARIĆ (ŠK)
126
ALEN MIMICA (AKOMSTI)
C024
77
0
ANDREJ PATKO (KUTINA)
126
3
ALEN MIMICA (AKOMSTI)
Osvajači medalja
1. ALEN MIMICA, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
2. ANDREJ PATKO, KUTINA
3. FLORIJAN COLARIĆ, ŠKORPION
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
C025
75
1
ROKO NERLOVIĆ (KUTINA)
121
2
IAN BENČAK (CRO)
C026
250
2
SVEN IVIĆ (PITBUL)
92
1
GABRIEL MARINOVIĆ (KULA )
C029
121
0
IAN BENČAK (CRO)
250
3
SVEN IVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. SVEN IVIĆ, PIT BULL, Split
2. IAN BENČAK, CROATIA
3. GABRIEL MARINOVIĆ, KBK Kula
3. ROKO NERLOVIĆ, KUTINA
KL - Stariji kadeti +69
C027
117
0
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
248
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
C028
112
1
TOMA KUJUNDŽIĆ (AKOMSTI)
175
2
JURA IVIĆ (PITBUL)
C031
248
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
175
0
JURA IVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. JURA IVIĆ, PIT BULL, Split
3. ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. TOMA KUJUNDŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA