kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti početnici -37
PF - Mlađe kadetkinje početnice -42
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
LC - Stariji kadeti -57
LC - Juniori -74
LC - Seniorke -70
PF - Mlađi kadeti početnici -37
A015
134
4
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
309
5
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
231
IAN ČIĆAK (NINJA)
A017
309
6
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
231
8
IAN ČIĆAK (NINJA)
Medalists
1. IAN ČIĆAK, NINJA
2. LEO MIŠČANČUK, MOSLAVAC
3. ROKO MOGOROVIĆ, MINOTAUR
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje početnice -42
A022
129
9
EMA KALIGARI (MINOTAU)
263
3
LATICA KUKOVAČEC (KRAPINA)
A023
56
4
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
262
1
VIKTORIJA SKOSPLES (KRAPINA)
A025
129
3
EMA KALIGARI (MINOTAU)
56
0
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. EMA KALIGARI, MINOTAUR
2. ARIJANA MILETIĆ, MOSLAVAC
3. LATICA KUKOVAČEC, KRAPINA
3. VIKTORIJA SKOSPLES, KRAPINA
PF - Stariji kadeti -57
A059
135
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
165
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
B001
128
3
DEA KOS (MINOTAU)
311
13
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
260
IRIS NEŽMAH (KRAPINA)
B002
145
1
IVANA LUCIĆ (KBKSINJ)
163
8
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
310
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
B003
311
13
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
260
3
IRIS NEŽMAH (KRAPINA)
B004
163
1
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
310
11
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
B006
311
18
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
310
15
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. IRIS NEŽMAH, KRAPINA
3. LANA JURIŠIĆ, JASTREB
PF - Starije kadetkinje -55
B005
130
11
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
211
10
MARINA ĆURKOVIĆ (TROGIR)
235
INES PETANJKO (KRAPINA)
203
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
249
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
B007
130
8
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
235
15
INES PETANJKO (KRAPINA)
B008
203
5
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
249
9
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
B010
235
8
INES PETANJKO (KRAPINA)
249
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
2. INES PETANJKO, KRAPINA
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
3. GRETA MAREČIĆ, MINOTAUR
LC - Stariji kadeti -57
B026
42
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
136
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Juniori -74
B041
105
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
292
0
LEON PAJTAK (EXCALIB)
133
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
B043
105
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
133
0
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. MATEO GUZIĆ, POLAČA
2. LEON HADŽIĆ, MINOTAUR
3. LEON PAJTAK, EXCALIBUR
3. ----
LC - Seniorke -70
B046
293
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
223
3
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----