kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Seniori -74
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -84
KL - Seniori -84
PF - Stariji kadeti +69
A062
149
1
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
169
11
SVEN MAČEŠIĆ (JASTREB)
Medalists
1. SVEN MAČEŠIĆ, JASTREB
2. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
B001
128
3
DEA KOS (MINOTAU)
311
13
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
260
IRIS NEŽMAH (KRAPINA)
B002
145
1
IVANA LUCIĆ (KBKSINJ)
163
8
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
310
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
B003
311
13
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
260
3
IRIS NEŽMAH (KRAPINA)
B004
163
1
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
310
11
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
B006
311
18
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
310
15
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. IRIS NEŽMAH, KRAPINA
3. LANA JURIŠIĆ, JASTREB
PF - Starije kadetkinje -60
B009
147
9
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
216
1
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
269
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
B011
245
11
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
184
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
167
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
B012
147
5
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
269
6
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
B013
245
4
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
167
8
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
B016
269
2
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
167
8
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
3. TEA LUCIĆ, KNEZ
PF - Seniori -74
B021
298
0
DOMINIK AJDUČIĆ (KBKSINJ)
166
10
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. DOMINIK AJDUČIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
C034
119
3
MARKO MOUČKA (CRO)
218
0
NIKOLA LAKIĆ (TROGIR)
19
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
144
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
283
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
C036
119
0
MARKO MOUČKA (CRO)
19
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
C037
144
3
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
283
0
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
C039
19
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
144
0
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
2. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. MARKO MOUČKA, CROATIA
3. BRUNO MIRKOVIĆ, FIGHT FACTORY - VALPOVO
KL - Juniori -74
C038
3
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
221
0
DUJE MIŠE (TROGIR)
204
IVAN JADRESKO (ROVINJ)
C040
146
3
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
106
0
ANTE KAURIN (KUTINA)
83
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
C041
3
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
204
0
IVAN JADRESKO (ROVINJ)
C042
146
2
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
83
1
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
C044
3
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
146
0
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
2. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
3. IVAN JADRESKO, BUDOKAI
3. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
KL - Juniori -84
C043
148
2
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
58
1
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
197
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
C045
148
1
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
197
2
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
Medalists
1. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
KL - Seniori -84
C050
150
2
MARIO BUDIMIR (KBKSINJ)
220
1
MIRKO MARETIĆ (TROGIR)
254
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
C052
150
0
MARIO BUDIMIR (KBKSINJ)
254
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
2. MARIO BUDIMIR, KNEZ
3. MIRKO MARETIĆ, TROGIR
3. ----