kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -63
KL - Seniori -84
KL - Stariji kadeti -63
C025
75
1
ROKO NERLOVIĆ (KUTINA)
121
2
IAN BENČAK (CRO)
C026
250
2
SVEN IVIĆ (PITBUL)
92
1
GABRIEL MARINOVIĆ (KULA )
C029
121
0
IAN BENČAK (CRO)
250
3
SVEN IVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. SVEN IVIĆ, PIT BULL, Split
2. IAN BENČAK, CROATIA
3. GABRIEL MARINOVIĆ, KBK Kula
3. ROKO NERLOVIĆ, KUTINA
KL - Stariji kadeti +69
C027
117
0
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
248
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
C028
112
1
TOMA KUJUNDŽIĆ (AKOMSTI)
175
2
JURA IVIĆ (PITBUL)
C031
248
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
175
0
JURA IVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. JURA IVIĆ, PIT BULL, Split
3. ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. TOMA KUJUNDŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
KL - Juniori -63
C033
176
0
MARIJAN SMILJANIĆ (PITBUL)
239
3
LEONARDO ČVEK (NINJA)
108
SIMON CURI (EXCALIB)
C035
239
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
108
3
SIMON CURI (EXCALIB)
Medalists
1. SIMON CURI, EXCALIBUR
2. LEONARDO ČVEK, NINJA
3. MARIJAN SMILJANIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
KL - Seniori -84
C050
150
2
MARIO BUDIMIR (KBKSINJ)
220
1
MIRKO MARETIĆ (TROGIR)
254
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
C052
150
0
MARIO BUDIMIR (KBKSINJ)
254
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
2. MARIO BUDIMIR, KNEZ
3. MIRKO MARETIĆ, TROGIR
3. ----