kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice početnice +36
PF - Djevojčice -33
PF - Djevojčice +36
PF - Mlađi kadeti početnici +47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
KL - Juniori -84
PF - Djevojčice početnice +36
A009
33
2
JELENA LONČAREVIĆ (GLINA)
187
6
LARA JEŠIĆ (MAWASHI)
A010
38
0
TARA ŠANTEK (GLINA)
61
8
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
A012
187
9
LARA JEŠIĆ (MAWASHI)
61
4
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. LARA JEŠIĆ, MAWASHI
2. RAFAELA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. JELENA LONČAREVIĆ, GLINA
3. TARA ŠANTEK, GLINA
PF - Djevojčice -33
A013
157
11
EVA MATIĆ (JASTREB)
190
1
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
Medalists
1. EVA MATIĆ, JASTREB
2. LUCIJA KURAN, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +36
A014
188
6
LARA JEŠIĆ (MAWASHI)
34
0
JELENA LONČAREVIĆ (GLINA)
Medalists
1. LARA JEŠIĆ, MAWASHI
2. JELENA LONČAREVIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici +47
A018
64
1
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
268
10
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
186
FRANKO JUKIĆ (MAWASHI)
A021
268
11
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
186
3
FRANKO JUKIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. FRANE LJUTIĆ, PALESTRA
2. FRANKO JUKIĆ, MAWASHI
3. NOA MIŠČANČUK, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
A037
280
10
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
100
0
MARKO PRTENJAČA (POLAČA)
A038
195
2
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
162
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A041
280
8
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
162
11
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
Medalists
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
3. MARIN MATIĆ, MAWASHI
3. MARKO PRTENJAČA, POLAČA
PF - Mlađe kadetkinje -32
A039
191
1
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
246
12
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A040
189
2
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
48
6
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
A042
246
8
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
48
3
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEA DOŠEN, VELEBIT
2. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUCIJA KURAN, MAWASHI
3. CVITA CRLJEN, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje -42
A044
301
0
VIKTORIJA SKOSPLES (KRAPINA)
313
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
A045
265
1
LATICA KUKOVAČEC (KRAPINA)
192
7
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
A047
313
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
192
0
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. VIKTORIJA SKOSPLES, KRAPINA
3. LATICA KUKOVAČEC, KRAPINA
PF - Stariji kadeti -52
A051
214
3
STIPE ŽUPANOVIĆ (TROGIR)
185
5
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
276
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
122
MARIN VULETIĆ (PLANET)
161
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
101
IVAN VRKIĆ (POLAČA)
274
MARKO KUTIJA (PALESTR)
70
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
198
TONI URSIĆ (MAWASHI)
A053
185
0
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
276
7
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
A054
122
4
MARIN VULETIĆ (PLANET)
161
9
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
A055
101
0
IVAN VRKIĆ (POLAČA)
274
10
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A056
70
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
198
10
TONI URSIĆ (MAWASHI)
A057
276
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
161
13
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
A058
274
2
MARKO KUTIJA (PALESTR)
70
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
A060
161
11
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
70
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MARKO KUTIJA, PALESTRA
LC - Stariji kadeti -52
B024
277
0
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
68
3
MARIN VULETIĆ (PLANET)
B025
123
3
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
199
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
B027
68
1
MARIN VULETIĆ (PLANET)
123
2
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
LC - Stariji kadeti -63
B028
306
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
91
0
GABRIEL MARINOVIĆ (KULA )
193
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
B030
306
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
193
0
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. GABRIEL MARINOVIĆ, KBK Kula
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
B029
194
3
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
261
0
MARIN KALAJŽIĆ (VELEBIT)
104
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
B031
194
2
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
104
1
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
Medalists
1. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
2. ANTONIO MIKULIĆ, POLAČA
3. MARIN KALAJŽIĆ, VELEBIT
3. ----
KL - Juniori -84
C043
148
2
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
58
1
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
197
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
C045
148
1
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
197
2
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
Medalists
1. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----