kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -52
PF - Mlađi kadeti -32
A027
266
0
LEO NIKOLIĆ (PALESTR)
67
1
LUKA GRABAR (PLANET)
97
MARKO VLAHEK (IVNCG)
31
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
69
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A029
67
5
LUKA GRABAR (PLANET)
97
4
MARKO VLAHEK (IVNCG)
A028
31
0
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
69
8
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A031
67
6
LUKA GRABAR (PLANET)
69
1
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. MARKO VLAHEK, IVANIĆ GRAD
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
PF - Mlađi kadeti -37
A030
258
10
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
242
12
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
71
TIN PETRIĆ (PLANET)
A032
242
5
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
71
3
TIN PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
A033
154
10
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
182
5
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
66
DAVID VRETENAR (PLANET)
A035
154
9
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
66
7
DAVID VRETENAR (PLANET)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
A051
214
3
STIPE ŽUPANOVIĆ (TROGIR)
185
5
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
276
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
122
MARIN VULETIĆ (PLANET)
161
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
101
IVAN VRKIĆ (POLAČA)
274
MARKO KUTIJA (PALESTR)
70
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
198
TONI URSIĆ (MAWASHI)
A053
185
0
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
276
7
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
A054
122
4
MARIN VULETIĆ (PLANET)
161
9
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
A055
101
0
IVAN VRKIĆ (POLAČA)
274
10
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A056
70
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
198
10
TONI URSIĆ (MAWASHI)
A057
276
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
161
13
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
A058
274
2
MARKO KUTIJA (PALESTR)
70
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
A060
161
11
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
70
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MARKO KUTIJA, PALESTRA
LC - Stariji kadeti -52
B024
277
0
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
68
3
MARIN VULETIĆ (PLANET)
B025
123
3
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
199
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
B027
68
1
MARIN VULETIĆ (PLANET)
123
2
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA