kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci početnici +36
PF - Djevojčice početnice -36
PF - Djevojčice početnice +36
PF - Mlađi kadeti početnici -37
PF - Mlađi kadeti početnici -47
PF - Mlađi kadeti početnici +47
PF - Mlađe kadetkinje početnice -37
PF - Mlađe kadetkinje početnice -42
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Seniori -89
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori -63
LC - Juniorke -55
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Seniori -89
PF - Dječaci početnici +36
A004
271
0
TIMOTEJ KUKOVAČEC (KRAPINA)
201
8
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
A005
315
2
MATEJ MIHELČIĆ (KBK MOS)
202
8
ROK STANIŠIĆ (ROVINJ)
A007
201
1
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
202
2
ROK STANIŠIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. ROK STANIŠIĆ, BUDOKAI
2. LEON FRANKOVIĆ, BUDOKAI
3. MATEJ MIHELČIĆ, MOSLAVAC
3. TIMOTEJ KUKOVAČEC, KRAPINA
PF - Djevojčice početnice -36
A006
4
4
JULIANNA JOVANA BUZA (BUZA ZG)
62
8
MIHAELA KATANIĆ (KBK MOS)
314
PATRICIJA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
A008
62
7
MIHAELA KATANIĆ (KBK MOS)
314
3
PATRICIJA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. MIHAELA KATANIĆ, MOSLAVAC
2. PATRICIJA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. JULIANNA JOVANA BUZA, TEAM BUZA
3. ----
PF - Djevojčice početnice +36
A009
33
2
JELENA LONČAREVIĆ (GLINA)
187
6
LARA JEŠIĆ (MAWASHI)
A010
38
0
TARA ŠANTEK (GLINA)
61
8
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
A012
187
9
LARA JEŠIĆ (MAWASHI)
61
4
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. LARA JEŠIĆ, MAWASHI
2. RAFAELA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. JELENA LONČAREVIĆ, GLINA
3. TARA ŠANTEK, GLINA
PF - Mlađi kadeti početnici -37
A015
134
4
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
309
5
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
231
IAN ČIĆAK (NINJA)
A017
309
6
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
231
8
IAN ČIĆAK (NINJA)
Medalists
1. IAN ČIĆAK, NINJA
2. LEO MIŠČANČUK, MOSLAVAC
3. ROKO MOGOROVIĆ, MINOTAUR
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici -47
A016
244
10
VILIM LOVREČIĆ (NINJA)
54
3
NOA OBRANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. VILIM LOVREČIĆ, NINJA
2. NOA OBRANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici +47
A018
64
1
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
268
10
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
186
FRANKO JUKIĆ (MAWASHI)
A021
268
11
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
186
3
FRANKO JUKIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. FRANE LJUTIĆ, PALESTRA
2. FRANKO JUKIĆ, MAWASHI
3. NOA MIŠČANČUK, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje početnice -37
A019
290
1
DORA FRECE (KUTINA)
270
11
ELENA LUCIĆ (TGRSL)
A020
52
7
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
152
5
VIKTORIJA ŠUDIĆ (MALINSK)
A024
270
2
ELENA LUCIĆ (TGRSL)
52
5
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. KATARINA KATANIĆ, MOSLAVAC
2. ELENA LUCIĆ, TIGAR, Slunj
3. VIKTORIJA ŠUDIĆ, MALINSKA
3. DORA FRECE, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje početnice -42
A022
129
9
EMA KALIGARI (MINOTAU)
263
3
LATICA KUKOVAČEC (KRAPINA)
A023
56
4
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
262
1
VIKTORIJA SKOSPLES (KRAPINA)
A025
129
3
EMA KALIGARI (MINOTAU)
56
0
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. EMA KALIGARI, MINOTAUR
2. ARIJANA MILETIĆ, MOSLAVAC
3. LATICA KUKOVAČEC, KRAPINA
3. VIKTORIJA SKOSPLES, KRAPINA
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
A026
308
8
LEONA MARTINIĆ (KBK MOS)
151
9
LEONA PETROVIĆ (MALINSK)
Medalists
1. LEONA PETROVIĆ, MALINSKA
2. LEONA MARTINIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
A039
191
1
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
246
12
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A040
189
2
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
48
6
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
A042
246
8
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
48
3
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEA DOŠEN, VELEBIT
2. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUCIJA KURAN, MAWASHI
3. CVITA CRLJEN, MAWASHI
PF - Seniori -89
B022
225
0
BORNA SUDAR (NINJA)
302
10
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. BORNA SUDAR, NINJA
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
B026
42
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
136
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
B028
306
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
91
0
GABRIEL MARINOVIĆ (KULA )
193
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
B030
306
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
193
0
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. GABRIEL MARINOVIĆ, KBK Kula
3. ----
LC - Juniori -63
B040
238
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
59
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. LEONARDO ČVEK, NINJA
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -55
B042
278
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
45
0
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Juniori -84
C043
148
2
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
58
1
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
197
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
C045
148
1
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
197
2
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
Medalists
1. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
KL - Juniori -89
C046
85
3
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
303
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
205
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
C048
85
1
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
205
2
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. LEON DOMIĆ, BUDOKAI
2. DOMAGOJ GORUPEC, ŠKORPION
3. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
KL - Seniori -89
C051
305
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
118
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
284
MARIN MIKULIĆ (KBK FF)
C053
305
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
284
3
MARIN MIKULIĆ (KBK FF)
Medalists
1. MARIN MIKULIĆ, FIGHT FACTORY - VALPOVO
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. DOMAGOJ GORUPEC, ŠKORPION
3. ----