kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje početnice -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Juniori -74
KL - Juniorke -60
PF - Mlađe kadetkinje početnice -37
A019
290
1
DORA FRECE (KUTINA)
270
11
ELENA LUCIĆ (TGRSL)
A020
52
7
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
152
5
VIKTORIJA ŠUDIĆ (MALINSK)
A024
270
2
ELENA LUCIĆ (TGRSL)
52
5
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. KATARINA KATANIĆ, MOSLAVAC
2. ELENA LUCIĆ, TIGAR, Slunj
3. VIKTORIJA ŠUDIĆ, MALINSKA
3. DORA FRECE, KUTINA
KL - Stariji kadeti -42
C017
74
3
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
114
0
LUKAS LEKO (SPARTAN)
Medalists
1. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
2. LUKAS LEKO, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
C018
76
0
ANDI HASIĆ (KUTINA)
115
3
DIEGO NUNEZ ABAZA (SPARTAN)
14
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
C021
115
0
DIEGO NUNEZ ABAZA (SPARTAN)
14
3
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
2. DIEGO NUNEZ ABAZA, SPARTAN GYM
3. ANDI HASIĆ, KUTINA
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
C022
77
3
ANDREJ PATKO (KUTINA)
25
0
FLORIJAN COLARIĆ (ŠK)
126
ALEN MIMICA (AKOMSTI)
C024
77
0
ANDREJ PATKO (KUTINA)
126
3
ALEN MIMICA (AKOMSTI)
Medalists
1. ALEN MIMICA, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
2. ANDREJ PATKO, KUTINA
3. FLORIJAN COLARIĆ, ŠKORPION
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
C025
75
1
ROKO NERLOVIĆ (KUTINA)
121
2
IAN BENČAK (CRO)
C026
250
2
SVEN IVIĆ (PITBUL)
92
1
GABRIEL MARINOVIĆ (KULA )
C029
121
0
IAN BENČAK (CRO)
250
3
SVEN IVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. SVEN IVIĆ, PIT BULL, Split
2. IAN BENČAK, CROATIA
3. GABRIEL MARINOVIĆ, KBK Kula
3. ROKO NERLOVIĆ, KUTINA
KL - Starije kadetkinje -55
C030
120
2
BRUNA ŠARKO (CRO)
94
1
GABRIELA PAVLINUŠIĆ (KULA )
78
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
C032
120
0
BRUNA ŠARKO (CRO)
78
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. BRUNA ŠARKO, CROATIA
3. GABRIELA PAVLINUŠIĆ, KBK Kula
3. ----
KL - Juniori -74
C038
3
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
221
0
DUJE MIŠE (TROGIR)
204
IVAN JADRESKO (ROVINJ)
C040
146
3
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
106
0
ANTE KAURIN (KUTINA)
83
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
C041
3
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
204
0
IVAN JADRESKO (ROVINJ)
C042
146
2
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
83
1
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
C044
3
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
146
0
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
2. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
3. IVAN JADRESKO, BUDOKAI
3. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
KL - Juniorke -60
C047
279
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
73
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. TARA GAĆEŠA, KUTINA
3. ----
3. ----