001 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti početnici -32 | LEO NIKOLIĆ (PALESTRA) |
PTF 3:0 | MATIJA VRABELJ (ARMUS) |
002 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti početnici -37 | JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTRA) |
PTF 3:0 | LOVRO BENKO (SPARTAN GYM) |
003 | 1/1 | KL - Mlađi kadeti početnici -32 | LEO NIKOLIĆ (PALESTRA) |
PTF 0:3 | ALEKSANDAR UZELAC (DRAGON&SOKOL) |
004 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti početnici -37 | JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTRA) |
PTF 3:0 | DOMINIK RADAKOVIĆ (ARMUS) |
005 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti početnici -37 | FRAN SEDLOVSKI (LEON GYM) |
PTF 2:1 | GABRIJEL ČUBELIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
006 | 1/1 | KL - Mlađi kadeti početnici -47 | JURE TOKIĆ (VELEBIT) |
PTF 3:0 | ANTONIO MAMIĆ (PALESTRA) |
007 | 1/1 | KL - Mlađi kadeti početnici -37 | JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTRA) |
PTF 0:3 | FRAN SEDLOVSKI (LEON GYM) |
008 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti početnici +47 | ILIJA SUHALJ (LEON GYM) |
PTF 3:0 | MICHELL IVIĆ (ARMUS) |
009 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti početnici +47 | LAZAR VULETIĆ (PALESTRA) |
PTF 3:0 | STIPE ZEČIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
010 | 1/4 | KL - Mlađi kadeti početnici +47 | MARKO KUTIJA (PALESTRA) |
AB 3:0 | VITO KARASMAN (ARMUS) |
011 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti početnici +47 | ILIJA SUHALJ (LEON GYM) |
PTF 3:0 | LAZAR VULETIĆ (PALESTRA) |
012 | 1/2 | KL - Mlađi kadeti početnici +47 | MARKO KUTIJA (PALESTRA) |
PTF 3:0 | GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS) |
013 | 1/1 | KL - Mlađe kadetkinje početnice -37 | JULIANNA JOVANA BUZA (TEAM BUZA) |
PTF 3:0 | MARTA ĆORIĆ (ARMUS) |
014 | 1/1 | KL - Mlađi kadeti početnici +47 | ILIJA SUHALJ (LEON GYM) |
DSQ 3:0 | MARKO KUTIJA (PALESTRA) |
015 | 1/1 | KL - Mlađe kadetkinje početnice -47 | ELENA BUNČIĆ (ARMUS) |
PTF 0:3 | ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO (ARMUS) |
016 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -37 | PATRIK PRESEČAN (IVANIĆ GRAD) |
PTF 0:3 | ALEKSANDAR UZELAC (DRAGON&SOKOL) |
017 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -42 | PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA) |
PTF 3:0 | LUKAS LEKO (SPARTAN GYM) |
018 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -47 | ANDI HASIĆ (KUTINA) |
PTF 0:3 | DIEGO NUNEZ ABAZA (SPARTAN GYM) |
019 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -52 | MARKO KUTIJA (PALESTRA) |
PTF 3:0 | FLORIJAN COLARIĆ (ŠKORPION) |
020 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -52 | IVANO STRIGULJICA (PALESTRA) |
PTF 2:1 | LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA) |
021 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -47 | DIEGO NUNEZ ABAZA (SPARTAN GYM) |
PTF 0:3 | SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS) |
022 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -57 | ANDREJ PATKO (KUTINA) |
PTF 3:0 | FLORIJAN COLARIĆ (ŠKORPION) |
023 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -52 | MARKO KUTIJA (PALESTRA) |
PTF 2:1 | IVANO STRIGULJICA (PALESTRA) |
024 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -57 | ANDREJ PATKO (KUTINA) |
PTF 0:3 | ALEN MIMICA (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
025 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -63 | ROKO NERLOVIĆ (KUTINA) |
PTF 1:2 | IAN BENČAK (CROATIA) |
026 | 1/2 | KL - Stariji kadeti -63 | SVEN IVIĆ (PIT BULL, Split) |
PTF 2:1 | GABRIEL MARINOVIĆ (KBK Kula ) |
027 | 1/2 | KL - Stariji kadeti +69 | ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
PTF 0:3 | MARJAN BAGAVAC (PALESTRA) |
028 | 1/2 | KL - Stariji kadeti +69 | TOMA KUJUNDŽIĆ (AKADEMIJA OMIŠKA STINA) |
PTF 1:2 | JURA IVIĆ (PIT BULL, Split) |
029 | 1/1 | KL - Stariji kadeti -63 | IAN BENČAK (CROATIA) |
PTF 0:3 | SVEN IVIĆ (PIT BULL, Split) |
030 | 1/2 | KL - Starije kadetkinje -55 | BRUNA ŠARKO (CROATIA) |
PTF 2:1 | GABRIELA PAVLINUŠIĆ (KBK Kula ) |
031 | 1/1 | KL - Stariji kadeti +69 | MARJAN BAGAVAC (PALESTRA) |
PTF 3:0 | JURA IVIĆ (PIT BULL, Split) |
032 | 1/1 | KL - Starije kadetkinje -55 | BRUNA ŠARKO (CROATIA) |
PTF 0:3 | ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA) |
033 | 1/2 | KL - Juniori -63 | MARIJAN SMILJANIĆ (PIT BULL, Split) |
PTF 0:3 | LEONARDO ČVEK (NINJA) |
034 | 1/4 | KL - Juniori -69 | MARKO MOUČKA (CROATIA) |
PTF 3:0 | NIKOLA LAKIĆ (TROGIR) |
035 | 1/1 | KL - Juniori -63 | LEONARDO ČVEK (NINJA) |
PTF 0:3 | SIMON CURI (EXCALIBUR ) |
036 | 1/2 | KL - Juniori -69 | MARKO MOUČKA (CROATIA) |
PTF 0:3 | BLAŽ KRUŠELJ (ŠKORPION) |
037 | 1/2 | KL - Juniori -69 | IVAN IVKOVIĆ (KNEZ) |
PTF 3:0 | BRUNO MIRKOVIĆ (FIGHT FACTORY - VALPOVO) |
038 | 1/4 | KL - Juniori -74 | MARKO MLINARIĆ (ARMUS) |
PTF 3:0 | DUJE MIŠE (TROGIR) |
039 | 1/1 | KL - Juniori -69 | BLAŽ KRUŠELJ (ŠKORPION) |
AB 3:0 | IVAN IVKOVIĆ (KNEZ) |
040 | 1/4 | KL - Juniori -74 | NINO UVANOVIĆ (KNEZ) |
AB 3:0 | ANTE KAURIN (KUTINA) |
041 | 1/2 | KL - Juniori -74 | MARKO MLINARIĆ (ARMUS) |
PTF 3:0 | IVAN JADRESKO (BUDOKAI) |
042 | 1/2 | KL - Juniori -74 | NINO UVANOVIĆ (KNEZ) |
PTF 2:1 | BLAŽ KRUŠELJ (ŠKORPION) |
043 | 1/2 | KL - Juniori -84 | TINO LUCIĆ (KNEZ) |
PTF 2:1 | FRAN HUDJIK (MOSLAVAC) |
044 | 1/1 | KL - Juniori -74 | MARKO MLINARIĆ (ARMUS) |
DSQ 3:0 | NINO UVANOVIĆ (KNEZ) |
045 | 1/1 | KL - Juniori -84 | TINO LUCIĆ (KNEZ) |
PTF 1:2 | MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI) |
046 | 1/2 | KL - Juniori -89 | DOMAGOJ GORUPEC (ŠKORPION) |
PTF 3:0 | FRAN HUDJIK (MOSLAVAC) |
047 | 1/1 | KL - Juniorke -60 | LEONA BARTOLIN (NINJA) |
PTF 3:0 | TARA GAĆEŠA (KUTINA) |
048 | 1/1 | KL - Juniori -89 | DOMAGOJ GORUPEC (ŠKORPION) |
PTF 1:2 | LEON DOMIĆ (BUDOKAI) |
049 | 1/1 | KL - Seniori -69 | MATEJ CVITANUŠIĆ (FIGHT FACTORY - VALPOVO) |
DSQ 0:3 | FILIP KOVAČEVIĆ (LEON GYM) |
050 | 1/2 | KL - Seniori -84 | MARIO BUDIMIR (KNEZ) |
PTF 2:1 | MIRKO MARETIĆ (TROGIR) |
051 | 1/2 | KL - Seniori -89 | MATEO ĐUDARIĆ (MOSLAVAC) |
DSQ 3:0 | DOMAGOJ GORUPEC (ŠKORPION) |
052 | 1/1 | KL - Seniori -84 | MARIO BUDIMIR (KNEZ) |
PTF 0:3 | MARKO ČIZMIĆ (PIT BULL, Split) |
053 | 1/1 | KL - Seniori -89 | MATEO ĐUDARIĆ (MOSLAVAC) |
PTF 0:3 | MARIN MIKULIĆ (FIGHT FACTORY - VALPOVO) |
054 | 1/2 | KL - Seniori +94 | EUGEN LALJAK (ŠKORPION) |
PTF 0:3 | IVICA IVIĆ (ARMUS) |
055 | 1/1 | KL - Seniorke -65 | MIRELA RADIĆ (GLINA) |
PTF 3:0 | SARA ŠPOLJAR (ARMUS) |
056 | 1/1 | KL - Seniori +94 | IVICA IVIĆ (ARMUS) |
PTF 3:0 | ILIJA ĆUBIĆ (LEON GYM) |
057 | 1/2 | KL - Seniorke +70 | LUCIJA BAKALAR (TIGAR, Slunj) |
PTF 3:0 | KRISTINA MIKEC (ARMUS) |
058 | 1/1 | KL - Seniorke +70 | LUCIJA BAKALAR (TIGAR, Slunj) |
PTF 0:3 | BRUNA MILINOVIĆ (ŠKORPION) |