kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Zabok Open 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PALESTRA
PIT BULL, Split
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniorke -50
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Juniorke -50
KL - Starije kadetkinje -32
PF - Stariji kadeti -57
B029
255
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
380
0
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
164
SIMON RITOŠA (ZEUS)
B031
255
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
164
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. SIMON RITOŠA, ZEUS
3. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Starije kadetkinje -32
B033
376
9
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
375
11
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
B038
242
11
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
444
6
LORENA ZEBA (BTI)
B039
379
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
421
0
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
B042
242
6
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
379
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. LORENA ZEBA, BTI
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
PF - Juniorke -50
B045
374
1
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
305
11
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
B046
372
7
ANA SOVEC (ZMAJ)
2
0
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
B048
305
1
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
372
12
ANA SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
LC - Starije kadetkinje -60
C009
246
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
386
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -50
C012
382
3
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
103
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
306
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
C014
382
3
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
306
0
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ
3. ----
KL - Starije kadetkinje -32
C075
385
1
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
384
2
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----