kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Zabok Open 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PALESTRA
PIT BULL, Split
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Mlađi kadeti poč. -47
KL - Juniori -63
KL - Seniorke -50
KL - Mlađi kadeti poč. -47
C025
446
3
JAKOV PALIJAN (IMPACT)
266
0
DANTE OLUJIĆ MARUŠIĆ (BUJE)
C026
95
0
EDIN IZAHIRI (TIGAR)
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
C027
132
0
KARLO ŽANIĆ (ARMUS)
270
3
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
223
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
C028
446
0
JAKOV PALIJAN (IMPACT)
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
C029
270
1
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
223
2
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
C031
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
223
0
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. AUGUST LAMBAŠA, DALMATINO
2. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. JAKOV PALIJAN, IMPACT
3. JONA MILADINOVIĆ, BUJE
KL - Juniori -63
C081
186
1
MARIJAN SMILJANIĆ (PITBUL)
264
2
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
22
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
C082
25
3
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
211
0
TOMA JERONČIĆ (ARMUS)
121
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
C083
85
0
MARKO LONČAR (TIGAR)
180
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
498
KLEVIS SEHU (TIGAR)
59
MATA STEPIĆ (TIGAR)
311
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C084
264
3
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
22
0
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
C085
25
3
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
121
0
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
C086
180
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
498
0
KLEVIS SEHU (TIGAR)
C087
59
0
MATA STEPIĆ (TIGAR)
311
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C088
264
2
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
25
1
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
C089
180
0
IAN PRISKIĆ (OFC)
311
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C090
264
1
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
311
2
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. ANTONIO BILKIĆ, BUJE
3. IAN PRISKIĆ, OFC
3. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Seniorke -50
B084
119
2
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
100
1
ANA SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
2. ANA SOVEC, ZMAJ
3. ----
3. ----