kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Zabok Open 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PALESTRA
PIT BULL, Split
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice početnice-27
KL - Mlađi kadeti poč. -37
KL - Mlađi kadeti poč. -47
KL - Mlađi kadeti poč. -52
KL - Mlađi kadeti poč. -57
KL - Mlađi kadeti poč. +69
KL - Mlađe kadetkinje poč. -37
KL - Stariji kadeti poč. -52
KL - Juniori -63
KL - Juniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniorke -65
PF - Djevojčice početnice-27
A013
287
0
VERONIKA MARKEŠIĆ (KBK MOS)
200
6
MIA IVIĆ (ARMUS)
A014
82
1
LEA PAGAČ (TIGAR)
475
8
EMA ČANČAR (PALESTR)
A018
200
3
MIA IVIĆ (ARMUS)
475
9
EMA ČANČAR (PALESTR)
Osvajači medalja
1. EMA ČANČAR, PALESTRA
2. MIA IVIĆ, ARMUS
3. LEA PAGAČ, TIGAR, Karlovac
3. VERONIKA MARKEŠIĆ, MOSLAVAC
KL - Mlađi kadeti poč. -37
C017
436
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
195
0
MIGUEL IVIĆ (ARMUS)
C018
205
3
GABRIJEL ČUBELIĆ (AKOMSTI)
196
0
MATIJA VRABELJ (ARMUS)
C019
175
2
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
193
1
DOMINIK RADAKOVIĆ (ARMUS)
268
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
C020
436
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
205
0
GABRIJEL ČUBELIĆ (AKOMSTI)
C021
175
0
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
268
3
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
C023
436
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
268
0
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
Osvajači medalja
1. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
2. ERIK HRNČIĆ, BUJE
3. GABRIJEL ČUBELIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. FRAN SEDLOVSKI, LEON GYM
KL - Mlađi kadeti poč. -47
C025
446
3
JAKOV PALIJAN (IMPACT)
266
0
DANTE OLUJIĆ MARUŠIĆ (BUJE)
C026
95
0
EDIN IZAHIRI (TIGAR)
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
C027
132
0
KARLO ŽANIĆ (ARMUS)
270
3
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
223
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
C028
446
0
JAKOV PALIJAN (IMPACT)
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
C029
270
1
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
223
2
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
C031
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
223
0
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. AUGUST LAMBAŠA, DALMATINO
2. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. JAKOV PALIJAN, IMPACT
3. JONA MILADINOVIĆ, BUJE
KL - Mlađi kadeti poč. -52
C030
198
0
VITO KARASMAN (ARMUS)
492
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
208
STIPE ZEČIĆ (AKOMSTI)
197
MIHAEL MARIĆ (ARMUS)
458
MARKO KUTIJA (PALESTR)
C032
492
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
208
0
STIPE ZEČIĆ (AKOMSTI)
C033
197
0
MIHAEL MARIĆ (ARMUS)
458
3
MARKO KUTIJA (PALESTR)
C036
492
0
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
458
3
MARKO KUTIJA (PALESTR)
Osvajači medalja
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MIHAEL MARIĆ, ARMUS
3. STIPE ZEČIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
KL - Mlađi kadeti poč. -57
C034
89
0
GABRIJEL MALBAŠIĆ (TIGAR)
464
3
LAZAR VULETIĆ (PALESTR)
C035
176
3
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
133
0
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
C037
464
0
LAZAR VULETIĆ (PALESTR)
176
3
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. ILIJA SUHALJ, LEON GYM
2. LAZAR VULETIĆ, PALESTRA
3. GABRIJEL KEREPČIĆ, ARMUS
3. GABRIJEL MALBAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Mlađi kadeti poč. +69
C038
202
0
ANTONIO JELAŠ (ARMUS)
203
3
KARLO BAŠA (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. KARLO BAŠA, ZMAJ
2. ANTONIO JELAŠ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Mlađe kadetkinje poč. -37
C039
199
0
MARTA ĆORIĆ (ARMUS)
1
3
JULIANNA JOVANA BUZA (BUZA ZG)
Osvajači medalja
1. JULIANNA JOVANA BUZA, TEAM BUZA
2. MARTA ĆORIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti poč. -52
C047
88
0
ANDRO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
134
3
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
C048
38
0
DAVYD DRYK (TIGAR)
440
3
IVANO STRIGULJICA (PALESTR)
C050
134
3
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
440
0
IVANO STRIGULJICA (PALESTR)
Osvajači medalja
1. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
2. IVANO STRIGULJICA, PALESTRA
3. ANDRO ŽUGEČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVYD DRYK, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -63
C081
186
1
MARIJAN SMILJANIĆ (PITBUL)
264
2
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
22
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
C082
25
3
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
211
0
TOMA JERONČIĆ (ARMUS)
121
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
C083
85
0
MARKO LONČAR (TIGAR)
180
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
498
KLEVIS SEHU (TIGAR)
59
MATA STEPIĆ (TIGAR)
311
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C084
264
3
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
22
0
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
C085
25
3
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
121
0
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
C086
180
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
498
0
KLEVIS SEHU (TIGAR)
C087
59
0
MATA STEPIĆ (TIGAR)
311
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C088
264
2
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
25
1
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
C089
180
0
IAN PRISKIĆ (OFC)
311
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
C090
264
1
ANTONIO BILKIĆ (BUJE)
311
2
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. ANTONIO BILKIĆ, BUJE
3. IAN PRISKIĆ, OFC
3. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -74
B056
316
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
470
3
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
428
FILIP ČIČEK (IMPACT)
B058
416
0
NIKŠA LABUS (TIGAR)
116
3
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
173
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
B059
470
0
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
428
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
B060
116
0
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
173
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
B062
428
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
173
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. FILIP ČIČEK, IMPACT
2. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
3. LEON HADŽIĆ, MINOTAUR
3. LUKA BARIĆ, Borac
KL - Seniori -79
B077
183
0
LOVRO MATEK (OFC)
139
3
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
462
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
213
FRAN VLAHOVIĆ (OFC)
438
ANTONIO BANDIĆ (JASTREB)
B079
139
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
462
3
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
B078
213
3
FRAN VLAHOVIĆ (OFC)
438
0
ANTONIO BANDIĆ (JASTREB)
B081
462
3
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
213
0
FRAN VLAHOVIĆ (OFC)
Osvajači medalja
1. IVAN ZELIĆ, PALESTRA
2. FRAN VLAHOVIĆ, OFC
3. EMANUEL KRIŠTO, ARMUS
3. ANTONIO BANDIĆ, JASTREB
KL - Seniori -84
B080
64
3
ZVONIMIR JELENIĆ (TIGAR)
138
0
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
179
IVAN POLIĆ (OFC)
B082
64
0
ZVONIMIR JELENIĆ (TIGAR)
179
3
IVAN POLIĆ (OFC)
Osvajači medalja
1. IVAN POLIĆ, OFC
2. ZVONIMIR JELENIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
3. ----
KL - Seniorke -65
B085
135
0
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
12
3
TIHANA JAGODIĆ (KBKF)
Osvajači medalja
1. TIHANA JAGODIĆ, FORTIS
2. SARA ŠPOLJAR, ARMUS
3. ----
3. ----