kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Zabok Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
PF - Stariji kadeti početnici
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenice -25
PF - Učenice -28
PF - Učenice -32
PF - Učenice +32
PF - Učenice -25
2
11
ELENA ČVEK (BTI)
341
1
BEATA IVAS (HBD)
291
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
2
11
ELENA ČVEK (BTI)
291
4
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ELENA ČVEK, BTI
2. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. BEATA IVAS, HBD
3. ----
PF - Učenice -28
292
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
448
8
ELENA ČVEK (BTI)
437
11
HANA ZUBER (PLANET)
223
12
NICOL PERAČIĆ (KRŠAN)
342
8
BEATA IVAS (HBD)
12
3
MARIELA KUŠAN (BTI)
4
EMILI HALAPIR (BTI)
448
9
ELENA ČVEK (BTI)
223
2
NICOL PERAČIĆ (KRŠAN)
342
10
BEATA IVAS (HBD)
4
3
EMILI HALAPIR (BTI)
448
11
ELENA ČVEK (BTI)
342
2
BEATA IVAS (HBD)
Osvajači medalja
1. ELENA ČVEK, BTI
2. BEATA IVAS, HBD
3. NICOL PERAČIĆ, PREDATOR
3. EMILI HALAPIR, BTI
PF - Učenice -32
186
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
15
0
MELANI HALAPIR (BTI)
306
11
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
10
1
LORENA ZEBA (BTI)
186
5
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
306
2
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. MELANI HALAPIR, BTI
3. LORENA ZEBA, BTI
PF - Učenice +32
268
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
187
8
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
70
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
187
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
70
0
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. PETRA MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. ----