kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ZABOK OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
475
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
498
0
LEONARDA DEAK (BTI)
308
LORENA HODAK (KBK)
475
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
308
0
LORENA HODAK (KBK)
Osvajači medalja
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. LORENA HODAK, LEGEND
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
568
0
LORENA HODAK (KBK)
287
6
LEA BAREC (IVNCG)
334
4
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
5
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
287
0
LEA BAREC (IVNCG)
334
7
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. KORINA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. LEA BAREC, IVANIĆ GRAD
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. LORENA HODAK, LEGEND
PF - Mlađe kadetkinje -37
505
2
LUCIJA MRNJEC (KBK)
319
3
TIJA ŠILES (PDKZ)
251
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
457
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
6
5
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
317
ZALA ROZINA (PDKZ)
319
1
TIJA ŠILES (PDKZ)
251
13
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
6
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
317
0
ZALA ROZINA (PDKZ)
251
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
6
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. TIJA ŠILES, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađe kadetkinje -42
267
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
520
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
325
5
ZALA ROZINA (PDKZ)
594
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
520
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
594
2
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Mlađe kadetkinje -47
247
3
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
290
4
LUCIJA VODAS (IVNCG)
Osvajači medalja
1. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
2. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
105
0
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
269
2
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
578
LUCIJA VODAS (IVNCG)
269
0
LUCIJA CINDRIĆ (TGRSL)
578
3
LUCIJA VODAS (IVNCG)
Osvajači medalja
1. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
2. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----