kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori +94
KL - Juniori -57
1479
2
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
482
1
IVAN SOVEC (ZMAJ)
277
DOMINIK GRYZŁO (JAS-POL)
1279
MARTIN HAMMER (KIRALY)
561
TINO HADŽIĆ (TIGAR)
1478
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
473
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
1136
BENCE VARGA (CONTROL)
1011
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
1479
2
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
277
1
DOMINIK GRYZŁO (JAS-POL)
1279
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
561
3
TINO HADŽIĆ (TIGAR)
1478
3
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
473
0
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
1136
3
BENCE VARGA (CONTROL)
1011
0
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
1479
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1279
0
MARTIN HAMMER (KIRALY)
1478
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
1136
0
BENCE VARGA (CONTROL)
1479
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1478
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
Osvajači medalja
1. AHMAD ILIAS, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. RICHÁRD VIGMOND, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BENCE VARGA, Controll SportClub Szombathely
KL - Juniori -63
510
3
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
946
0
ANTONIO ANTUNOVIĆ (TGRBROD)
1418
KEMAL PUŠKAR (SPARTAK)
375
TIBOR HODBOD (KOŠICE)
220
MATEUZS ZIETALA (SZTUKW)
685
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
454
KRISTIAN KOVAČEVIĆ (KVARNER)
383
MILOS DUMNIC (SPRTKNK)
1296
LEO AMIDŽIĆ (MLADOST)
510
3
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
1418
0
KEMAL PUŠKAR (SPARTAK)
375
2
TIBOR HODBOD (KOŠICE)
220
1
MATEUZS ZIETALA (SZTUKW)
685
3
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
454
0
KRISTIAN KOVAČEVIĆ (KVARNER)
383
0
MILOS DUMNIC (SPRTKNK)
1296
3
LEO AMIDŽIĆ (MLADOST)
510
0
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
375
3
TIBOR HODBOD (KOŠICE)
685
3
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
1296
0
LEO AMIDŽIĆ (MLADOST)
375
0
TIBOR HODBOD (KOŠICE)
685
3
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
Osvajači medalja
1. MAREK KARLÍK, Panter Prešov
2. TIBOR HODBOD, Guard klub kickbox KOŠICE
3. LEO AMIDŽIĆ, MLADOST
3. TILEN DŽAFIČ, KBK Murska Sobota
KL - Juniori -69
467
1
DORIAN BLAŽIĆKO (KVARNER)
1484
2
ANTONIO POŽAR (TIGAR)
354
0
DAVID SURŇAK (KOŠICE)
284
3
KONRAD GARNCARCZYK (JAS-POL)
682
1
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
1
2
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
368
MARKO VASIĽ (KOŠICE)
1484
0
ANTONIO POŽAR (TIGAR)
284
3
KONRAD GARNCARCZYK (JAS-POL)
1
2
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
368
1
MARKO VASIĽ (KOŠICE)
284
0
KONRAD GARNCARCZYK (JAS-POL)
1
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. KONRAD GARNCARCZYK, LUKS JAS-POL
3. MARKO VASIĽ, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ANTONIO POŽAR, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -74
384
0
BOBAN GACEVIC (SPRTKNK)
937
0
ROKO ŠARE (VELEBIT)
66
MATEO MOKOLE (TIGAR)
2
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
1144
SÁNDOR BÁRDOSI (CONTROL)
937
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
66
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
2
2
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
1144
1
SÁNDOR BÁRDOSI (CONTROL)
937
0
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. SÁNDOR BÁRDOSI, Controll SportClub Szombathely
3. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -79
67
3
MATEO MOKOLE (TIGAR)
457
0
MARIO ČURIĆ (KVARNER)
1148
0
SÁNDOR BÁRDOSI (CONTROL)
1368
3
IMRAN DELIC (2002BIH)
67
0
MATEO MOKOLE (TIGAR)
1368
3
IMRAN DELIC (2002BIH)
Osvajači medalja
1. IMRAN DELIC, 2002 - Odzak
2. MATEO MOKOLE, TIGAR, Karlovac
3. SÁNDOR BÁRDOSI, Controll SportClub Szombathely
3. MARIO ČURIĆ, KVARNER
KL - Juniori +94
468
0
NATKO ARAPOVIĆ (KVARNER)
70
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NATKO ARAPOVIĆ, KVARNER
3. ----
3. ----