kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
854
8
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
1174
2
JAN HUŠAK (LAV)
147
4
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
713
5
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
234
6
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
1350
0
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
136
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
855
0
GABRIJEL DRAŽIĆ (SUŠAK)
493
6
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
161
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1242
4
GERGELY BENCE (KIRALY)
745
5
SVEN HOJS (HWARANG)
1364
ISMAR OMIČEVIĆ (2002BIH)
854
0
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
713
6
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
234
4
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
136
1
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
493
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
161
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
745
5
SVEN HOJS (HWARANG)
1364
2
ISMAR OMIČEVIĆ (2002BIH)
713
1
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
234
7
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
493
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
745
3
SVEN HOJS (HWARANG)
234
6
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
745
1
SVEN HOJS (HWARANG)
Osvajači medalja
1. GRIGORIY LANGAVIY, CSKA
2. SVEN HOJS, KBV Proficiogroup Hwarang
3. SOLDI RICCARDO, Dynamite team
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
PF - Stariji kadeti -47
236
8
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
49
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
351
5
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1374
2
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
145
3
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
714
1
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
1233
NAGY ZALAN (KIRALY)
237
5
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
852
1
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
148
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1423
0
TIMI SITAR (PTUJ)
128
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1373
3
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
33
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
236
3
GRIGORIY LANGAVIY (CSKA)
351
4
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
145
0
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
1233
1
NAGY ZALAN (KIRALY)
237
5
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
148
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1373
4
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
33
0
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
351
7
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1233
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
237
6
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
1373
0
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
351
7
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
237
9
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
Osvajači medalja
1. DANIIL SOKOLOVSKIY, CSKA
2. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
3. SEBASTJAN LAZAR, KIT IZOLA
3. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -52
1329
5
MICHAŁ KRÓL (BESKID)
34
4
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
132
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1376
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
1023
DOMAGOJ MERCLUFT (PAKRAC)
1349
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
98
1
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
1244
VERES ROLAND (KIRALY)
1298
JOSIP GRGURIĆ (VSG)
662
FRAN PEČEK (KUTINA)
1424
0
TIMI SITAR (PTUJ)
92
0
STEFAN RADMAN (TIGAR)
1243
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1375
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
1454
LUKAS ŠEKRST (TKD.SL)
442
1
DOMEN JERMAN (PDKZ)
532
2
ADAM HERCOG (SUŠAK)
239
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
146
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
956
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
1329
2
MICHAŁ KRÓL (BESKID)
132
4
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1376
8
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
1023
2
DOMAGOJ MERCLUFT (PAKRAC)
1349
1
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
1244
7
VERES ROLAND (KIRALY)
1298
0
JOSIP GRGURIĆ (VSG)
662
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
92
1
STEFAN RADMAN (TIGAR)
1243
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1375
5
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
1454
1
LUKAS ŠEKRST (TKD.SL)
532
0
ADAM HERCOG (SUŠAK)
239
6
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
146
2
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
956
5
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
132
3
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1376
1
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
1244
5
VERES ROLAND (KIRALY)
662
3
FRAN PEČEK (KUTINA)
1243
6
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1375
3
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
239
5
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
956
4
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
132
1
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1244
4
VERES ROLAND (KIRALY)
1243
6
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
239
8
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
1244
6
VERES ROLAND (KIRALY)
239
2
DANIIL SOKOLOVSKIY (CSKA)
Osvajači medalja
1. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DANIIL SOKOLOVSKIY, CSKA
3. CSÁK BENCE, Debreczeni Team
3. MÁRTON SZIFFER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -57
1330
0
MIKOŁAJ MACIASZEK (BESKID)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
143
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
784
5
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
957
4
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
1348
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1037
11
FRAN PEČEK (KUTINA)
93
4
STEFAN RADMAN (TIGAR)
194
MIKE PESCHL (HUETTER)
133
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1430
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
1114
7
ROKO VULETA (DRAGA)
1455
4
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
1245
KORPADI TAMAS (KIRALY)
166
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
240
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
7
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
71
4
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
193
EMANUEL BRANDL (HUETTER)
141
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1420
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
697
5
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
143
1
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
784
6
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1348
3
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1037
10
FRAN PEČEK (KUTINA)
194
7
MIKE PESCHL (HUETTER)
133
6
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1430
1
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
1114
0
ROKO VULETA (DRAGA)
1245
6
KORPADI TAMAS (KIRALY)
166
1
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
240
7
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
6
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
193
0
EMANUEL BRANDL (HUETTER)
141
5
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1420
2
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
784
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1037
3
FRAN PEČEK (KUTINA)
133
0
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1245
11
KORPADI TAMAS (KIRALY)
240
10
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
9
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
141
4
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
1037
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
1245
3
KORPADI TAMAS (KIRALY)
262
9
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
697
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
262
8
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
Osvajači medalja
1. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
2. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
3. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FRAN PEČEK, KUTINA
PF - Stariji kadeti -63
144
6
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
242
9
SERGEY PLETENEV (CSKA)
1246
6
KORPADI TAMAS (KIRALY)
1377
0
MATIJA GREGORIČ (IZOLA)
142
6
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
525
0
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
1495
0
KONRAD NOWAK (JAS-POL)
72
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
167
10
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
244
4
PAVEL MOISEEV (CSKA)
263
7
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
32
0
LEO MIHALIĆ (TIGAR)
1248
0
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
1371
3
AMMAR SEFIĆ (IZOLA)
295
KONRAD NOWAK (GLADIAT)
242
6
SERGEY PLETENEV (CSKA)
1246
9
KORPADI TAMAS (KIRALY)
142
5
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
72
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
167
0
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
263
6
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1371
2
AMMAR SEFIĆ (IZOLA)
295
8
KONRAD NOWAK (GLADIAT)
1246
8
KORPADI TAMAS (KIRALY)
142
12
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
263
12
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
295
2
KONRAD NOWAK (GLADIAT)
142
7
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
263
1
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
Osvajači medalja
1. SZENTPÉTERI BENCE, Debreczeni Team
2. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
3. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. KONRAD NOWAK, UKS GLADIATOR
PF - Stariji kadeti -69
74
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1372
0
AMMAR SEFIĆ (IZOLA)
245
2
PAVEL MOISEEV (CSKA)
428
12
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
246
9
VLADISLAV NESYTOV (CSKA)
1378
1
MATIJA GREGORIČ (IZOLA)
195
3
MARCEL STEINGRUBER (HUETTER)
126
12
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
74
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
428
2
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
246
0
VLADISLAV NESYTOV (CSKA)
126
6
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
74
8
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
126
4
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. BÁLINT ZOLTÁN, Debreczeni Team
3. MATIC ŠPAJZER, PON DO KWAN ZAGORJE
3. VLADISLAV NESYTOV, CSKA
PF - Stariji kadeti +69
68
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
129
6
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
1017
VALENTINO PARAGI (PAKRAC)
233
VLADISLAV NESYTOV (CSKA)
192
GABRIEL POPOVIC (HUETTER)
75
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1492
DAVIDE GUFFANTI (ANDREA)
1353
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
429
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
129
6
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
1017
0
VALENTINO PARAGI (PAKRAC)
233
11
VLADISLAV NESYTOV (CSKA)
192
1
GABRIEL POPOVIC (HUETTER)
75
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1492
3
DAVIDE GUFFANTI (ANDREA)
1353
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
429
2
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
129
7
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
233
0
VLADISLAV NESYTOV (CSKA)
75
4
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1353
2
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
129
11
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
75
10
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. DÁVID OPAUSZKI, Debreczeni Team
2. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. VLADISLAV NESYTOV, CSKA
3. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK