kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Dječaci -22
176
0
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
666
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1195
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
306
PAP BOTOND (DBRCZTM)
527
ROKO RIBARIĆ (SUŠAK)
176
1
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1195
11
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
306
5
PAP BOTOND (DBRCZTM)
527
4
ROKO RIBARIĆ (SUŠAK)
1195
6
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
306
0
PAP BOTOND (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. PAP BOTOND, Debreczeni Team
3. CSIERNYIK ZSOMBOR, Debreczeni Team
3. ROKO RIBARIĆ, SUŠAK
PF - Dječaci -25
550
1
DARIO TOPIĆ (TOM GYM)
37
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1197
LEVENTE MATICS (KIRALY)
1401
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
304
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
1400
0
TOMA ŠIMUNOVIĆ (TKD.SL)
25
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
287
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1199
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
519
ROLAND ÓRÉ (DBRCZTM)
37
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1197
1
LEVENTE MATICS (KIRALY)
1401
2
FRAN VILIM FOJS (TKD.SL)
304
10
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
25
6
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
287
0
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1199
3
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
519
4
ROLAND ÓRÉ (DBRCZTM)
37
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
304
0
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
25
4
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
519
0
ROLAND ÓRÉ (DBRCZTM)
37
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
25
1
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROLAND ÓRÉ, Debreczeni Team
3. BÁNFI BENCE, Debreczeni Team
PF - Dječaci -28
884
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
1205
0
JOSHUA WOLF (KIRALY)
612
0
NENO KURTANJEK (MACE)
1356
0
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
26
7
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
756
0
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
1204
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
778
9
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
879
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
308
SEBEN PÉTER (DBRCZTM)
36
7
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1361
0
MAJ BOKAL (1994PDK)
1202
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1205
10
JOSHUA WOLF (KIRALY)
1356
3
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
26
1
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1204
0
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
778
6
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
308
0
SEBEN PÉTER (DBRCZTM)
36
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1202
1
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1205
3
JOSHUA WOLF (KIRALY)
26
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
778
4
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
36
13
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1205
7
JOSHUA WOLF (KIRALY)
36
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. JOSHUA WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA
PF - Dječaci -32
400
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
395
4
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
1206
JOSHUA WOLF (KIRALY)
523
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
1208
MÁTÉ PAPP (KIRALY)
592
3
NICO STARKL (ASVO)
979
11
BENJAMIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
1211
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
614
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
514
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
400
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
1206
7
JOSHUA WOLF (KIRALY)
523
0
BORNA BUDISEVIĆ (KLOŠTAR)
1208
2
MÁTÉ PAPP (KIRALY)
979
9
BENJAMIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
1211
11
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
614
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
514
6
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
1206
5
JOSHUA WOLF (KIRALY)
1208
1
MÁTÉ PAPP (KIRALY)
1211
0
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
514
3
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
1206
6
JOSHUA WOLF (KIRALY)
514
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. JOSHUA WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LAURINCZ PÉTER, Debreczeni Team
3. MÁTÉ PAPP, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGELY BALÁZS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Dječaci +32
171
10
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
983
8
MARIN GLAVIČIĆ (MAWASHI)
162
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
168
OLIVÉR VADI (DBRCZTM)
63
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
172
7
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
585
0
MICHAEL MIHALITS (ASVO)
619
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
309
TÖRÖK VINCE (DBRCZTM)
1083
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
171
8
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
162
10
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
168
12
OLIVÉR VADI (DBRCZTM)
63
5
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
172
6
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
619
0
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
309
0
TÖRÖK VINCE (DBRCZTM)
1083
1
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
162
1
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
168
4
OLIVÉR VADI (DBRCZTM)
172
2
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
1083
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
168
5
OLIVÉR VADI (DBRCZTM)
172
0
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. OLIVÉR VADI, Debreczeni Team
2. DUSÁN TÓTH, Debreczeni Team
3. CSIERNYIK LEVENTE, Debreczeni Team
3. ERIK BERTOŠA, BUDOKAI LABIN