kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje +47
516
7
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
857
4
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
1182
NEŽA ANDROMAKO (HWARANG)
1240
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
191
ZERINA HAJDAREVIĆ (HUETTER)
137
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
29
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
1331
ZUZANNA BUZDREWICZ (BESKID)
736
GAIA VISENTIN (PGEF)
516
5
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
1182
1
NEŽA ANDROMAKO (HWARANG)
1240
10
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
191
1
ZERINA HAJDAREVIĆ (HUETTER)
137
7
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
29
2
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
1331
0
ZUZANNA BUZDREWICZ (BESKID)
736
6
GAIA VISENTIN (PGEF)
516
3
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
1240
4
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
137
0
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
736
6
GAIA VISENTIN (PGEF)
1240
6
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
736
8
GAIA VISENTIN (PGEF)
Osvajači medalja
1. GAIA VISENTIN, Power Gym e Fitness
2. ELIZABET SIMONICS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FANNI RONYECZ, Debreczeni Team
3. TÖRÖK DÓRA, Debreczeni Team