kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Grand ch. juniori
PF - Grand ch. juniori
700
5
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
1002
8
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
1271
3
KISS ROLAND (KIRALY)
553
9
JANNIK JAKOBS (KARATE)
1268
0
VERES ROLAND (KIRALY)
107
0
BASARA ROBERT (TIGAR)
264
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1269
0
ROHONCZI JENO (KIRALY)
114
0
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
816
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
1270
0
ERDEI BRUNO (KIRALY)
112
0
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
963
JURE DRLJE (MAWASHI)
1002
4
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
553
6
JANNIK JAKOBS (KARATE)
1268
2
VERES ROLAND (KIRALY)
264
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
1269
0
ROHONCZI JENO (KIRALY)
816
4
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
1270
7
ERDEI BRUNO (KIRALY)
963
5
JURE DRLJE (MAWASHI)
553
5
JANNIK JAKOBS (KARATE)
264
3
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
816
0
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
1270
0
ERDEI BRUNO (KIRALY)
553
3
JANNIK JAKOBS (KARATE)
1270
4
ERDEI BRUNO (KIRALY)
Medalists
1. ERDEI BRUNO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. JANNIK JAKOBS, Eagle-Kai Karate
3. DÁVID OPAUSZKI, Debreczeni Team
3. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team