kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Dječaci tim
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -57
1330
0
MIKOŁAJ MACIASZEK (BESKID)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
143
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
784
5
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
957
4
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
1348
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1037
11
FRAN PEČEK (KUTINA)
93
4
STEFAN RADMAN (TIGAR)
194
MIKE PESCHL (HUETTER)
133
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1430
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
1114
7
ROKO VULETA (DRAGA)
1455
4
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
1245
KORPADI TAMAS (KIRALY)
166
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
240
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
7
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
71
4
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
193
EMANUEL BRANDL (HUETTER)
141
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1420
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
697
5
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
143
1
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
784
6
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1348
3
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1037
10
FRAN PEČEK (KUTINA)
194
7
MIKE PESCHL (HUETTER)
133
6
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1430
1
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
1114
0
ROKO VULETA (DRAGA)
1245
6
KORPADI TAMAS (KIRALY)
166
1
MÁRK ÓRÉ (DBRCZTM)
240
7
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
6
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
193
0
EMANUEL BRANDL (HUETTER)
141
5
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1420
2
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
784
0
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
1037
3
FRAN PEČEK (KUTINA)
133
0
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
1245
11
KORPADI TAMAS (KIRALY)
240
10
SERGEY PLETENEV (CSKA)
262
9
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
141
4
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
697
6
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
1037
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
1245
3
KORPADI TAMAS (KIRALY)
262
9
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
697
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
262
8
ELIJAH EVERILL (TOPTENT)
Medalists
1. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
2. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
3. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FRAN PEČEK, KUTINA