kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Trofej Beograda 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Children (male)
PF - Children (female)
PF - Y. Cadets (male)
PF - Y. Cadets (female)
PF - O. Cadets (male)
PF - O. Cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
KL - Y. Cadets (male)
KL - Y. Cadets (female)
KL - O. Cadets (male)
KL - O. Cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - O. Cadets (male)
LK - O. Cadets (female)
LK - Y. Juniors (male)
LK - Y. Juniors (female)
LK - O. Juniors (male)
LK - O. Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
LK- O. Juniors (male) -57
LK- O. Juniors (male) -60
LK- O. Juniors (male) -63,5
LK- O. Juniors (male) -67
LK- O. Juniors (male) -71
LK- O. Juniors (male) -75
LK- O. Juniors (male) -81
LK- O. Juniors (male) +91
LK- O. Juniors (male) -57
R049
531
2
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
270
1
LAZAR ARSIĆ (SERBIA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA PRLJA, Kik boks klub "Lovćen"
2. LAZAR ARSIĆ, SERBIA
3. ----
3. ----
LK- O. Juniors (male) -60
R050
334
2
MARKO TODOROV (SAMPION)
271
1
MARKO RAĐENOVIĆ (SERBIA)
Osvajači medalja
1. MARKO TODOROV, SHAMPION SKOPJE
2. MARKO RAĐENOVIĆ, SERBIA
3. ----
3. ----
LK- O. Juniors (male) -63,5
R051
288
3
STRAHINJA PETROVIĆ (TIGROVI)
250
0
UROŠ PETER (BATAJA)
Osvajači medalja
1. STRAHINJA PETROVIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
2. UROŠ PETER, KBK BATAJNICA
3. ----
3. ----
LK- O. Juniors (male) -67
R052
272
0
DANIJEL PETROVIĆ (SERBIA)
395
3
JOVAN NIKOLIĆ (WARRIO1)
Osvajači medalja
1. JOVAN NIKOLIĆ, KBK WARRIOR
2. DANIJEL PETROVIĆ, SERBIA
3. ----
3. ----
LK- O. Juniors (male) -71
R019
16
0
PETAR MATIĆ (SP2013)
372
3
AMAR FETAHOVIĆ (ROZAJE)
R020
274
3
MARKO GERMEK (SERBIA)
8
0
AMAR RASCIC (PV)
R067
372
3
AMAR FETAHOVIĆ (ROZAJE)
274
0
MARKO GERMEK (SERBIA)
Osvajači medalja
1. AMAR FETAHOVIĆ, Univerzum Rozaje
2. MARKO GERMEK, SERBIA
3. PETAR MATIĆ, SPARTA TEMERIN
3. AMAR RASCIC, PLJEVLJA
LK- O. Juniors (male) -75
R021
273
3
ERIK BUZA (SERBIA)
373
0
MIRZA OMEROVIĆ (ROZAJE)
276
LUKA DJORDJEVIĆ (SERBIA)
R068
273
3
ERIK BUZA (SERBIA)
276
0
LUKA DJORDJEVIĆ (SERBIA)
Osvajači medalja
1. ERIK BUZA, SERBIA
2. LUKA DJORDJEVIĆ, SERBIA
3. MIRZA OMEROVIĆ, Univerzum Rozaje
3. ----
LK- O. Juniors (male) -81
R022
279
3
NIKOLA PUZAVAC (SERBIA)
236
0
JOVAN OSTOJIĆ (POWERTM)
R023
278
3
NEMANJA KNEŽIĆ (SERBIA)
413
0
VELJKO MIĆOVIĆ (SERBIA)
R069
279
3
NIKOLA PUZAVAC (SERBIA)
278
0
NEMANJA KNEŽIĆ (SERBIA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA PUZAVAC, SERBIA
2. NEMANJA KNEŽIĆ, SERBIA
3. JOVAN OSTOJIĆ, POWER TEAM
3. VELJKO MIĆOVIĆ, SERBIA
LK- O. Juniors (male) +91
R024
530
0
IVAN BELJAKOVIĆ (MLADEN)
206
0
UROS SRETENOVIC (KOLUBAR)
285
SAŠA NIKOLIĆ (SERBIA)
R070
530
0
IVAN BELJAKOVIĆ (MLADEN)
285
3
SAŠA NIKOLIĆ (SERBIA)
Osvajači medalja
1. SAŠA NIKOLIĆ, SERBIA
2. IVAN BELJAKOVIĆ, MLADENOVAC
3. ----
3. ----