kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Topusko Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
2001
72
5
SIMON CURI (EXCALIB)
89
4
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. SIMON CURI, EXCALIBUR
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
2002
162
8
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
73
2
SIMON CURI (EXCALIB)
227
ALEK KUŠAR (PLANET)
2004
162
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
227
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. SIMON CURI, EXCALIBUR
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
2003
228
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
251
1
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2005
176
3
STEFAN VEKIĆ (EXCALIB)
237
10
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2006
85
6
LUKA HUŠAK (LAV)
241
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
2007
201
6
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
250
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
2008
228
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
237
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2009
85
6
LUKA HUŠAK (LAV)
201
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
2011
228
8
ALEK KUŠAR (PLANET)
85
11
LUKA HUŠAK (LAV)
Osvajači medalja
1. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. PATRIK JAKOPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -42
2010
161
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
238
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
109
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
2012
279
7
BORNA STAKOR (KBK MOS)
243
2
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
214
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
2013
238
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
109
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
2014
279
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
214
5
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
2016
238
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
214
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
PF - Mlađi kadeti -47
2015
86
6
MORIS TRBULIN (LAV)
242
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
189
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
2017
86
4
MORIS TRBULIN (LAV)
189
2
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
2018
184
6
FRAN KRIZMANIĆ (GLINA)
64
0
ANTE MESIĆ (EXCALIB)
2019
112
12
IVAN TUKA (LAV)
29
2
LUKA REPULEC (TIGAR)
2021
184
9
FRAN KRIZMANIĆ (GLINA)
112
19
IVAN TUKA (LAV)
Osvajači medalja
1. IVAN TUKA, LAV, Pula
2. FRAN KRIZMANIĆ, GLINA
3. LUKA REPULEC, TIGAR, Karlovac
3. ANTE MESIĆ, EXCALIBUR