kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
CBS"Tešanj"Tešanj
KBC "Bihać"
Kbk Galaja
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoč Orašac
KBS Pokoj
KBV " Vitez " Bosanska Krupa
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV FOJNICA
Kick-box klub Prijedor
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Radnicki
TKD BOSNA-CAZIN
Unija Borilačke Vještine
Velež Nevesinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys beginners -30
PF - Girls beginners -36
PF - Y. cadets beginners (female) -37
PF - Y. cadets beginners (female) -47
PF - Y. cadets beginners (female) +47
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (female) -50
KL - Older cadets (male) -37
KL - Older cadets (female) -55
KL - Juniors (male) -79
PF - Boys beginners -30
1002
260
8
DZAN CAVKUNOVIC (POKOJ)
208
0
EMAN RAZIĆ (CIRO)
Medalists
1. DZAN CAVKUNOVIC, KBS Pokoj
2. EMAN RAZIĆ, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
PF - Girls beginners -36
1003
246
10
ZLATE ZULIĆ (POKOJ)
72
2
LAMIJA KAZIC (CIRO)
81
AIDA KAZIC (CIRO)
1005
246
12
ZLATE ZULIĆ (POKOJ)
81
4
AIDA KAZIC (CIRO)
Medalists
1. ZLATE ZULIĆ, KBS Pokoj
2. AIDA KAZIC, Kbk Galaja
3. LAMIJA KAZIC, Kbk Galaja
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) -37
1007
73
0
LAMIJA KAZIC (CIRO)
56
8
EKREMA ZULIĆ (POKOJ)
Medalists
1. EKREMA ZULIĆ, KBS Pokoj
2. LAMIJA KAZIC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) -47
1008
101
3
LEJLA KURALIĆ (KALESIJ)
233
9
UMA DZAFIC (BIHAC)
57
NAĐA AMIDŽIĆ (POKOJ)
1010
233
0
UMA DZAFIC (BIHAC)
57
0
NAĐA AMIDŽIĆ (POKOJ)
Medalists
1. UMA DZAFIC, "ZINO"
2. NAĐA AMIDŽIĆ, KBS Pokoj
3. LEJLA KURALIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) +47
1
55
1
REISA MUJAGIĆ (POKOJ)
52
0
KANITA AMIDŽIĆ (POKOJ)
Medalists
1. KANITA AMIDŽIĆ, KBS Pokoj
2. REISA MUJAGIĆ, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -37
1016
238
0
SEJMA DJERAHOVIC (BIHAC)
54
0
SELVEDINA OKUGIĆ (POKOJ)
Medalists
1. SEJMA DJERAHOVIC, "ZINO"
2. SELVEDINA OKUGIĆ, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) +47
1
53
10
JASMINA CEHIC (POKOJ)
187
0
SARA KIŠMETOVIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. JASMINA CEHIC, KBS Pokoj
2. SARA KIŠMETOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -50
1023
118
0
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
63
0
KOZARAC EMA (CIRO)
51
AJLA DEMIROVIC (POKOJ)
1025
118
7
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
51
0
AJLA DEMIROVIC (POKOJ)
Medalists
1. DŽENANA BILIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AJLA DEMIROVIC, KBS Pokoj
3. KOZARAC EMA, Kbk Galaja
3. ----
KL - Older cadets (male) -37
2012
107
0
FARUK KAMERIC (CIRO)
163
0
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
47
DZENAN TUTIC (POKOJ)
2014
163
0
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
47
0
DZENAN TUTIC (POKOJ)
Medalists
1. ŠEHIĆ ERMAN, KBS Ljutoč Orašac
2. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
3. FARUK KAMERIC, Kbk Galaja
3. ----
KL - Older cadets (female) -55
2025
153
0
DELIĆ ANESA (MUSTAFA)
50
3
ERNA OKUGIC (POKOJ)
Medalists
1. ERNA OKUGIC, KBS Pokoj
2. DELIĆ ANESA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -79
2030
182
0
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
48
0
EMAN REKANLVIĆ (POKOJ)
10
EMRAH HOTIC (CIRO)
2033
182
0
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
10
3
EMRAH HOTIC (CIRO)
Medalists
1. EMRAH HOTIC, Kbk Galaja
2. BAJBUTOVIĆ ORHAN, KBS Ljutoč Orašac
3. EMAN REKANLVIĆ, KBS Pokoj
3. ----