kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
CBS"Tešanj"Tešanj
KBC "Bihać"
Kbk Galaja
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoč Orašac
KBS Pokoj
KBV " Vitez " Bosanska Krupa
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV FOJNICA
Kick-box klub Prijedor
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Radnicki
TKD BOSNA-CAZIN
Unija Borilačke Vještine
Velež Nevesinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Y. cadets beginners (female) -47
LC - Older cadets (female) -60
LC - Juniors (male) -74
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (female) -65
PF - Y. cadets beginners (female) -47
1008
101
3
LEJLA KURALIĆ (KALESIJ)
233
9
UMA DZAFIC (BIHAC)
57
NAĐA AMIDŽIĆ (POKOJ)
1010
233
0
UMA DZAFIC (BIHAC)
57
0
NAĐA AMIDŽIĆ (POKOJ)
Medalists
1. UMA DZAFIC, "ZINO"
2. NAĐA AMIDŽIĆ, KBS Pokoj
3. LEJLA KURALIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ----
LC - Older cadets (female) -60
2002
154
0
DELIĆ ANESA (MUSTAFA)
96
3
AMNA MUSIĆ (KALESIJ)
189
DANINA DURIĆ (TKD BOS)
2004
96
0
AMNA MUSIĆ (KALESIJ)
189
3
DANINA DURIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. DANINA DURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AMNA MUSIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. DELIĆ ANESA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
LC - Juniors (male) -74
2008
217
0
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
253
0
ERNAD HANIĆ (BORAC)
261
ENVER RAHMANOVIĆ (KALESIJ)
2010
217
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
261
0
ENVER RAHMANOVIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. KLISURA HAMZA, KBV FOJNICA
2. ENVER RAHMANOVIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ERNAD HANIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
KL - Older cadets (male) +69
2020
201
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
99
0
DŽEMO SARAJLIĆ (KALESIJ)
2021
100
0
IBRAHIM ZUKIĆ (KALESIJ)
172
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
2023
99
0
DŽEMO SARAJLIĆ (KALESIJ)
172
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
Medalists
1. ZULIĆ ALADIN, KBS Ljutoč Orašac
2. DŽEMO SARAJLIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. IBRAHIM ZUKIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
KL - Older cadets (female) -65
2026
95
3
AJLA ZULIĆ (KALESIJ)
159
0
ŠEHIĆ DALILA (MUSTAFA)
210
AMNA MUSIĆ (KALESIJ)
2028
95
0
AJLA ZULIĆ (KALESIJ)
210
0
AMNA MUSIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. AJLA ZULIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. AMNA MUSIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ŠEHIĆ DALILA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----