kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
CBS"Tešanj"Tešanj
KBC "Bihać"
Kbk Galaja
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoč Orašac
KBS Pokoj
KBV " Vitez " Bosanska Krupa
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV FOJNICA
Kick-box klub Prijedor
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Radnicki
TKD BOSNA-CAZIN
Unija Borilačke Vještine
Velež Nevesinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Y. cadets (male) -32
LC - Y. cadets (male) -37
LC - Y. cadets (male) -42
LC - Y. cadets (male) -47
LC - Y. cadets (female) -52
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (female) -60
LC - Juniors (male) -84
KL - Older cadets (male) -32
KL - Older cadets (male) -37
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (female) -42
KL - Older cadets (female) -55
KL - Older cadets (female) -65
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -79
KL - Seniors (female) -70
LC - Y. cadets (male) -32
1031
167
3
ŠEHIĆ SANEL (MUSTAFA)
158
0
HUSAK ELDIN (MUSTAFA)
Medalists
1. ŠEHIĆ SANEL, KBS Ljutoč Orašac
2. HUSAK ELDIN, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
3. ----
LC - Y. cadets (male) -37
1032
4
0
FARUK KAMERIC (CIRO)
165
0
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
1033
2
0
MENSUR RAZIC (CIRO)
164
3
AJAS TUTIC (UNIJABV)
1035
165
3
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
164
0
AJAS TUTIC (UNIJABV)
Medalists
1. ŠEHIĆ ERMAN, KBS Ljutoč Orašac
2. AJAS TUTIC, Unija Borilačke Vještine
3. FARUK KAMERIC, Kbk Galaja
3. MENSUR RAZIC, Kbk Galaja
LC - Y. cadets (male) -42
1034
114
1
AARON ĆANY SAMARDŽIĆ (TKD BOS)
180
2
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
Medalists
1. AGANOVIĆ EMIN, KBS Ljutoč Orašac
2. AARON ĆANY SAMARDŽIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
LC - Y. cadets (male) -47
1036
231
3
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
160
0
ŠEHIĆ ELMEDIN (MUSTAFA)
Medalists
1. IMRAN KARABEGOVIC, "ZINO"
2. ŠEHIĆ ELMEDIN, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
3. ----
LC - Y. cadets (female) -52
1038
188
0
SARA KIŠMETOVIĆ (TKD BOS)
256
3
MEDINA DEDIĆ (TEŠANJ)
174
ZULIĆ AMNA (MUSTAFA)
1040
256
0
MEDINA DEDIĆ (TEŠANJ)
174
0
ZULIĆ AMNA (MUSTAFA)
Medalists
1. MEDINA DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ZULIĆ AMNA, KBS Ljutoč Orašac
3. SARA KIŠMETOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
1047
192
0
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
171
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
216
ADIN ZUKA (FOJNICA)
1049
171
2
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
216
1
ADIN ZUKA (FOJNICA)
Medalists
1. ZULIĆ ALADIN, KBS Ljutoč Orašac
2. ADIN ZUKA, KBV FOJNICA
3. ELVIN ŠOMIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
LC - Older cadets (female) -60
2002
154
0
DELIĆ ANESA (MUSTAFA)
96
3
AMNA MUSIĆ (KALESIJ)
189
DANINA DURIĆ (TKD BOS)
2004
96
0
AMNA MUSIĆ (KALESIJ)
189
3
DANINA DURIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. DANINA DURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AMNA MUSIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. DELIĆ ANESA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
LC - Juniors (male) -84
2009
150
0
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
33
0
ALDIN MATRIC (CIRO)
Medalists
1. BAJBUTOVIĆ ORHAN, KBS Ljutoč Orašac
2. ALDIN MATRIC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -32
2011
168
3
ŠEHIĆ SANEL (MUSTAFA)
149
0
ALIVUK EMIR (MUSTAFA)
157
HUSAK ELDIN (MUSTAFA)
2013
168
1
ŠEHIĆ SANEL (MUSTAFA)
157
2
HUSAK ELDIN (MUSTAFA)
Medalists
1. HUSAK ELDIN, KBS Ljutoč Orašac
2. ŠEHIĆ SANEL, KBS Ljutoč Orašac
3. ALIVUK EMIR, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
KL - Older cadets (male) -37
2012
107
0
FARUK KAMERIC (CIRO)
163
0
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
47
DZENAN TUTIC (POKOJ)
2014
163
0
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
47
0
DZENAN TUTIC (POKOJ)
Medalists
1. ŠEHIĆ ERMAN, KBS Ljutoč Orašac
2. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
3. FARUK KAMERIC, Kbk Galaja
3. ----
KL - Older cadets (male) -42
2015
146
1
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
214
2
SERGEJ RADOVANOVIĆ (888)
Medalists
1. SERGEJ RADOVANOVIĆ, kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
2. AGANOVIĆ EMIN, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -52
2016
179
0
RAMIĆ MUHAMED (MUSTAFA)
105
0
VUKASIN KOVAC (VELEZ)
258
SINAN TURKEŠ (TEŠANJ)
2018
179
0
RAMIĆ MUHAMED (MUSTAFA)
258
0
SINAN TURKEŠ (TEŠANJ)
Medalists
1. SINAN TURKEŠ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. RAMIĆ MUHAMED, KBS Ljutoč Orašac
3. VUKASIN KOVAC, Velež Nevesinje
3. ----
KL - Older cadets (male) +69
2020
201
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
99
0
DŽEMO SARAJLIĆ (KALESIJ)
2021
100
0
IBRAHIM ZUKIĆ (KALESIJ)
172
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
2023
99
0
DŽEMO SARAJLIĆ (KALESIJ)
172
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
Medalists
1. ZULIĆ ALADIN, KBS Ljutoč Orašac
2. DŽEMO SARAJLIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. IBRAHIM ZUKIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
KL - Older cadets (female) -42
2022
104
3
IMAN DRUGOVIĆ (BORAC)
178
0
HRNJICA ADELISA (MUSTAFA)
259
LAMIJA MEHINAGIĆ (TEŠANJ)
2024
104
3
IMAN DRUGOVIĆ (BORAC)
259
0
LAMIJA MEHINAGIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. IMAN DRUGOVIĆ, KBS Borac Jelah
2. LAMIJA MEHINAGIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. HRNJICA ADELISA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
KL - Older cadets (female) -55
2025
153
0
DELIĆ ANESA (MUSTAFA)
50
3
ERNA OKUGIC (POKOJ)
Medalists
1. ERNA OKUGIC, KBS Pokoj
2. DELIĆ ANESA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -65
2026
95
3
AJLA ZULIĆ (KALESIJ)
159
0
ŠEHIĆ DALILA (MUSTAFA)
210
AMNA MUSIĆ (KALESIJ)
2028
95
0
AJLA ZULIĆ (KALESIJ)
210
0
AMNA MUSIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. AJLA ZULIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. AMNA MUSIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. ŠEHIĆ DALILA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
KL - Juniors (male) -69
2029
43
0
ERNAD HANIĆ (BORAC)
156
0
DŽAFICA NAIL (MUSTAFA)
Medalists
1. DŽAFICA NAIL, KBS Ljutoč Orašac
2. ERNAD HANIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -79
2030
182
0
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
48
0
EMAN REKANLVIĆ (POKOJ)
10
EMRAH HOTIC (CIRO)
2033
182
0
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
10
3
EMRAH HOTIC (CIRO)
Medalists
1. EMRAH HOTIC, Kbk Galaja
2. BAJBUTOVIĆ ORHAN, KBS Ljutoč Orašac
3. EMAN REKANLVIĆ, KBS Pokoj
3. ----
KL - Seniors (female) -70
2037
176
1
ZULIĆ LEJLA (MUSTAFA)
243
2
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
Medalists
1. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
2. ZULIĆ LEJLA, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
3. ----