kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
CBS"Tešanj"Tešanj
KBC "Bihać"
Kbk Galaja
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoč Orašac
KBS Pokoj
KBV " Vitez " Bosanska Krupa
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV FOJNICA
Kick-box klub Prijedor
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Radnicki
TKD BOSNA-CAZIN
Unija Borilačke Vještine
Velež Nevesinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys beginners -30
PF - Girls beginners -36
PF - Y. cadets beginners (female) -37
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Seniors (male) -57
LC - Y. cadets beg.(female) -37
LC - Y. cadets (male) -37
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (female) -50
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -84
KL - Older cadets (male) -37
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) +94
KL - Seniors (male) -79
PF - Boys beginners -30
1002
260
8
DZAN CAVKUNOVIC (POKOJ)
208
0
EMAN RAZIĆ (CIRO)
Medalists
1. DZAN CAVKUNOVIC, KBS Pokoj
2. EMAN RAZIĆ, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
PF - Girls beginners -36
1003
246
10
ZLATE ZULIĆ (POKOJ)
72
2
LAMIJA KAZIC (CIRO)
81
AIDA KAZIC (CIRO)
1005
246
12
ZLATE ZULIĆ (POKOJ)
81
4
AIDA KAZIC (CIRO)
Medalists
1. ZLATE ZULIĆ, KBS Pokoj
2. AIDA KAZIC, Kbk Galaja
3. LAMIJA KAZIC, Kbk Galaja
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) -37
1007
73
0
LAMIJA KAZIC (CIRO)
56
8
EKREMA ZULIĆ (POKOJ)
Medalists
1. EKREMA ZULIĆ, KBS Pokoj
2. LAMIJA KAZIC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1012
1
2
MENSUR RAZIC (CIRO)
198
6
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
1013
3
3
FARUK KAMERIC (CIRO)
123
7
MUHAMED LJUBIJAKIĆ (TKD BOS)
1015
198
3
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
123
2
MUHAMED LJUBIJAKIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
2. MUHAMED LJUBIJAKIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. MENSUR RAZIC, Kbk Galaja
3. FARUK KAMERIC, Kbk Galaja
PF - Older cadets (male) -63
1019
206
0
AMAR BOSNIĆ (CIRO)
136
0
EMIN BALTIĆ (TKD BOS)
250
MIRSAD KUTIĆ (CIRO)
1021
136
0
EMIN BALTIĆ (TKD BOS)
250
4
MIRSAD KUTIĆ (CIRO)
Medalists
1. MIRSAD KUTIĆ, Kbk Galaja
2. EMIN BALTIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. AMAR BOSNIĆ, Kbk Galaja
3. ----
PF - Older cadets (female) -46
1022
135
0
ALMEDINA ŠAHINOVIĆ (TKD BOS)
106
0
ANELA KOZARAC (CIRO)
Medalists
1. ALMEDINA ŠAHINOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. ANELA KOZARAC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -50
1023
118
0
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
63
0
KOZARAC EMA (CIRO)
51
AJLA DEMIROVIC (POKOJ)
1025
118
7
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
51
0
AJLA DEMIROVIC (POKOJ)
Medalists
1. DŽENANA BILIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AJLA DEMIROVIC, KBS Pokoj
3. KOZARAC EMA, Kbk Galaja
3. ----
PF - Seniors (male) -57
1027
59
0
KENAN KAZIC (CIRO)
26
0
SENAD KRANTIC (CIRO)
Medalists
1. KENAN KAZIC, Kbk Galaja
2. SENAD KRANTIC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
LC - Y. cadets beg.(female) -37
1029
23
0
LAMIJA KAZIC (CIRO)
70
0
AIDA KAZIC (CIRO)
Medalists
1. AIDA KAZIC, Kbk Galaja
2. LAMIJA KAZIC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
LC - Y. cadets (male) -37
1032
4
0
FARUK KAMERIC (CIRO)
165
0
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
1033
2
0
MENSUR RAZIC (CIRO)
164
3
AJAS TUTIC (UNIJABV)
1035
165
3
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
164
0
AJAS TUTIC (UNIJABV)
Medalists
1. ŠEHIĆ ERMAN, KBS Ljutoč Orašac
2. AJAS TUTIC, Unija Borilačke Vještine
3. FARUK KAMERIC, Kbk Galaja
3. MENSUR RAZIC, Kbk Galaja
LC - Older cadets (male) -52
1039
21
0
HANAN AVDIC (CIRO)
242
0
HAMED DZAFIC (BIHAC)
122
ISHAK MURIĆ (TKD BOS)
254
MEHMED BEJTIĆ (TEŠANJ)
116
ARMAN ŠABIĆ (TKD BOS)
1041
21
0
HANAN AVDIC (CIRO)
122
0
ISHAK MURIĆ (TKD BOS)
1042
254
0
MEHMED BEJTIĆ (TEŠANJ)
116
3
ARMAN ŠABIĆ (TKD BOS)
1044
21
3
HANAN AVDIC (CIRO)
116
0
ARMAN ŠABIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. HANAN AVDIC, Kbk Galaja
2. ARMAN ŠABIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ISHAK MURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. MEHMED BEJTIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Older cadets (male) -63
1043
137
0
EMIN BALTIĆ (TKD BOS)
39
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
169
SEMIR GALIĆ (UNIJABV)
207
AMAR BOSNIĆ (CIRO)
252
ALDIN MATIĆ (BORAC)
1045
39
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
169
0
SEMIR GALIĆ (UNIJABV)
1046
207
0
AMAR BOSNIĆ (CIRO)
252
0
ALDIN MATIĆ (BORAC)
1048
39
0
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
252
3
ALDIN MATIĆ (BORAC)
Medalists
1. ALDIN MATIĆ, KBS Borac Jelah
2. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR BOSNIĆ, Kbk Galaja
3. SEMIR GALIĆ, Unija Borilačke Vještine
LC - Older cadets (female) -50
2001
239
1
AJNA BRKIC (BIHAC)
119
2
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
65
KOZARAC EMA (CIRO)
2003
119
0
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
65
0
KOZARAC EMA (CIRO)
Medalists
1. DŽENANA BILIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. KOZARAC EMA, Kbk Galaja
3. AJNA BRKIC, "ZINO"
3. ----
LC - Juniors (male) -57
2006
141
2
ANES MUŠELJIĆ (TKD BOS)
12
1
ALDIN CATIC (CIRO)
Medalists
1. ANES MUŠELJIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. ALDIN CATIC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -84
2009
150
0
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
33
0
ALDIN MATRIC (CIRO)
Medalists
1. BAJBUTOVIĆ ORHAN, KBS Ljutoč Orašac
2. ALDIN MATRIC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -37
2012
107
0
FARUK KAMERIC (CIRO)
163
0
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
47
DZENAN TUTIC (POKOJ)
2014
163
0
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
47
0
DZENAN TUTIC (POKOJ)
Medalists
1. ŠEHIĆ ERMAN, KBS Ljutoč Orašac
2. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
3. FARUK KAMERIC, Kbk Galaja
3. ----
KL - Juniors (male) -57
2027
13
0
ALDIN CATIC (CIRO)
221
0
DJORDJE KRSMANOVIC (KBV)
Medalists
1. ALDIN CATIC, Kbk Galaja
2. DJORDJE KRSMANOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -79
2030
182
0
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
48
0
EMAN REKANLVIĆ (POKOJ)
10
EMRAH HOTIC (CIRO)
2033
182
0
BAJBUTOVIĆ ORHAN (MUSTAFA)
10
3
EMRAH HOTIC (CIRO)
Medalists
1. EMRAH HOTIC, Kbk Galaja
2. BAJBUTOVIĆ ORHAN, KBS Ljutoč Orašac
3. EMAN REKANLVIĆ, KBS Pokoj
3. ----
KL - Juniors (male) +94
2031
128
0
BELMIR MEMIĆ (RADNICK)
18
0
ALEN TOPALOVIC (CIRO)
2032
9
0
ANES CAUSEVIC (CIRO)
248
0
JOVAN JANJETOVIĆ (888)
2034
128
0
BELMIR MEMIĆ (RADNICK)
248
3
JOVAN JANJETOVIĆ (888)
Medalists
1. JOVAN JANJETOVIĆ, kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
2. BELMIR MEMIĆ, Radnicki
3. ANES CAUSEVIC, Kbk Galaja
3. ALEN TOPALOVIC, Kbk Galaja
KL - Seniors (male) -79
2036
7
0
ADIS HOTIC (CIRO)
129
0
IBRAHIM MEMIĆ (RADNICK)
Medalists
1. IBRAHIM MEMIĆ, Radnicki
2. ADIS HOTIC, Kbk Galaja
3. ----
3. ----